Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz bejelölgetni...

Mennyire gáz bejelölgetni facebookon ismerősnek osztálytársakat, egyetemi szaktársakat, csakmert egy helyre járunk?

Figyelt kérdés
De ennek ellenére egy szót se szóltunk még egymáshoz az életben. Ez így furcsa és nevetség tárgyává fog tenni közöttük?
2018. szept. 9. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem válik nevetség tárgyává, egyszerűen furcsa és felesleges. Minek jelölnél be valakit akivel sose beszélsz?
2018. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyénfüggő. Van aki szereti gyűjteni az ismerősöket, az örülni fog neki. Én speciel csak olyanokat jelölök be, akiket tényleg ismerek (nem csak látásból), szóval én nem jelölnélek vissza. Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nekem csapnivaló ilyen téren a memóriám, szóval ha engem egy hét után bejelölne egy egyetemi szaktársam, akivel egy szót sem váltottam még, akkor nagy eséllyel nem ismerném meg, így nem jelölném vissza…
2018. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én se jelölnék be olyant, akivel nem is beszélek. a köszönés a minimum
2018. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!