Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előre vagy hátra ülsz a taxiban?

Előre vagy hátra ülsz a taxiban?

Figyelt kérdés
Miért?
2018. szept. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ahol én lakom csak idősebb bácsik taxisok ezért előre, mert szerintem, ha valaki hátra ül az alapból egy elzárkózás jele a kommunikációtól.
2018. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én hátra szoktam ülni.

Engem zavar, hogy egy idegen ott ül melletem, benne az aurámban, nekem ez kínos valamiért. De lehet csak tudat alatt belém is belém ivódott, hogy így "szokás".

2018. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Hatra, es elvarom, hogy a sofor nyissa nekem az ajtot
2018. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem gyakran taxizom, de eddig mindig előre ültem. Mondjuk eddig mindig olyan taxist fogtam ki, aki az első ülést ajánlotta fel, és kinyitotta az ajtót. Elbeszélgetünk, eddig mindig nagyon jó fejeket fogtam ki. Volt olyan is, hogy autóval mentem be egy tőlem 25-30 km lévő nagyvárosba, és lerobbantam, késő este 22 felé járt az idő, és kerestem egy taxi állomást. Ja és a kutyám velem volt, akkor is előre ültetett, úgy hogy a kutya félig az ölemben volt. Nagyon jófej volt a taxis, pedig a kutyám időnkét alaposan felé lehelt :) Megkérdeztem, hogy tényleg biztosan nem zavarja-e ne üljek-e hátra, de mondta hogy nem. Szóval hazáig beszélgettünk, és szépen haza csorogtunk.


Pedig szeretem a csöndet, és nem beszélem ki a hasából a másik embert, nem vagyok egy szószátyár, de szerintem a kommunikáció az nagyon kellemes, és jobban eltelik az út.

2018. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Hátra. Utas vagyok, nem a haverja, hogy mellépattanjak.
2018. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ritkán utazom így, de elöl. Mindenkinek biztonságosabb így.
2018. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó, de legtöbbször inkább hátra.
2018. szept. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!