Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nevezhetőek barátoknak/jóakaró...

Nevezhetőek barátoknak/jóakaróknak a hasonló emberek? Mit tennétek a helyemben? Mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés
A társaság, melynek tagja vagyok, nem vesz komolyan. (Legalábbis, a legtöbben, szinte kivétel nélkül.) Amikor hozzájuk szólok, majdhogynem fel sem tűnik számukra a jelenlétem, és egy-két pillantásnál tovább nem is figyelnek rám. Egymással bezzeg foglalkoznak, beszélgetnek, adnak a másik véleményére, fontosnak tartják társaikat, és időnként hülyéskednek is. Én viszont, mintha levegő lennék számukra, vagy egy utolsó, semmirekellő valaki, akit lenéznek, megvetnek. Lényegében (állandóan) akkor sem létezem számukra, ha velük tartózkodom. Mindig is jellemző volt a hasonló bánásmód irányomban, bármilyen közösségben is tartózkodtam. Hiába..., ha tudnák, min megyek keresztül, mennyivel eredetibb gondolataim, ötleteim vannak az általuk szóba hozottaknál, és főleg, mennyivel jobban átlátok a dolgokon,... csak a betegségeim korlátoznak kibontakozásomban,... életemben.
2018. szept. 10. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegségek? Fizikai?
2018. szept. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mentális.
2018. szept. 10. 01:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor például, a néhány kedvesebb tag, akikkel beszélgettem, és (viszonylagosan) nem újonnan ""ismerjük"" egymást, nem jelöltek ismerősnek Facebook-on, miközben a többiekkel a webes felületen régóta ismerősök.
2018. szept. 10. 01:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem minden a Facebook, de mégis bánt valahol.
2018. szept. 10. 01:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma este valahogy nehézkesen megy a fogalmazás.
2018. szept. 10. 01:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2018. szept. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!