Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mintha már nem tudnék beszélge...

Mintha már nem tudnék beszélgetni másokkal, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Régebben mindig tudtam beszélgetni másokkal még a leg jelentéktelenebb dolgot is ki tudtuk ''vesézni'' de most valahogy nem tudom megtörni a csendet, nem jut eszembe semmi amiről beszélgethetnék. Mint barát, mint lányok terén. Nyári szünet után már nem ment a beszélgetés, ez furcsa.

2018. szept. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose ment, örülj neki, hogy neked legalább eddig igen :D
2018. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha én is igy vagyok
2018. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudjátok mi lehet a gond? Eddig mindig ''bohóckodtam'' nyári szünet után eltűnt mindez. Vissza tudok rázódni?
2018. szept. 13. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
izgulsz, ennyi az egesz. valoszinuleg vissza, ha ujra helyrejon az onbizalmad. de addig meg ne legyel magaddal kritikus, ha nem ugy teljesitesz, mint ahogy elvarod, mert csak ront majd az onbizalmadon. izgulsz, ezert nem jonnek a gondlatok es a poenok, de attol te meg erdekes figura vagy, csak az izgulas kikapcsolja az agyad. ezt tartsd eszben es ennyi, helyre fog jonni.
2018. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!