Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagramot szokták ismerkedés...

Instagramot szokták ismerkedésre használni az emberek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem,feltöltöm a képeket,nézegetem másokét.

Szerintem Facebook a célszerűbb az ismerkedésre.Instagram inkább csak kapcsolattartásra jó.

2018. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már csak az ibff kereső oldalak mennyiségéből indulsz ki, akkor látszik, hogy szokták. Bár ez csak a fiatalabb rétegre vonatkozik, 18 felettit én még nem láttam ilyen oldalon
2018. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egyre többen
2018. szept. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen van hogy csak random emberre ráírok akinek valami nagyon megfogott a képeibe megdicsérem, vagy ha van valami magyon èrdekes amit valaki csinál akkor rákérdezek ha erdekel
2018. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet másra is? Tapasztalataim szerint nem.
2018. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem, de nekem ebből volt már egy incidensem (ami bizonyítja, hogy szoktak), hogy egy tini a profilomra keveredett a feltöltött tartalom miatt és felvette velem a kapcsolatot, hogy érdekelné pár dolog ezzel kapcsolatban, majd, miután megadtam a kérdéseire a választ, elkezdett kérdezgetni rólam és annak ellenére folytatta, hogy többször jeleztem, nem szeretnék ismerkedni. Miután erre már nem reagáltam, kikelt magából. Be is állítottam utána privátra a fiókomat.


Szerintem az Instagram képek, videók megosztására való, amikkel megoszthatod ismerősökkel, hogy hogy megy a sorod, illetve másoknak be lehet mutatni, hogy hogyan néz ki egy bizonyos tevékenységet folytató vagy betegséggel küzdő, stb. ember élete vagy tanácsokat lehet adni másnak egy életmód vagy bármi elsajátításához.

2018. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!