Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 22 evesen meg soha nem voltam...

Tomi198965 kérdése:

22 evesen meg soha nem voltam se klubban, se discoban mit gondoltok az rossz, picit bánt engem 15 éves rokon fiú már jár barátaival sírás kapkod ha belegondolok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Önmagában nem rossz. Az a rossz, hogy annyira frusztrál, hogy emocionális válságban vagy miatta. Gondolom nem csak ennyi a probléma. Barátokkal, társas kapcsolatokkal hogy állsz?
2018. szept. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem jó. Nem azért mert olyan nagy buli a szórakozóhely és a piálás haverokkal stb, hanem hogy később úgyis bepótolod amikor már komolyabb dolgok fontosabbak ennél és a többiek már "rendesen" párkapcsiban élnek.
2018. szept. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a második írta. Ha ez most kimarad, később is azt fogod érezni, hogy valamiről lemaradtál. Valójában nem maradsz ki semmiből, de a hangsúly azon van, hogy ha nem tapasztalod meg, nem is tudod, hogy mi nem hiányzik. Ez a vigasz most kevés, mert kéne, hogy szórakozz. Egy ideig én is ebben voltam, tizenévesen nem hívott senki sehova. aztán olyan pasit szedtem fel, aki nagyon magának való volt, elrángatni nem lehetett ilyen helyekre, azt meg rossz néven vette, hogy én magam elmenjek, mert akkor az a szellemiség volt, hogy csak a k..vák járnak discoba. Legalább is az ő begyöpösödött fejében. Ezzel csak azt érte el, hogy végül titokban mentem el. A lelki terhet pluszban nehezítette az, hogy a bátyám volt a DJ. és kirekesztve éreztem magam, hogy pont én nem lehetek ott. Később ejtettem ezt a fiút, és kb. 21-22 évesen kezdtem élni, de akkor mindent beleadtam. Megtaláltam azt a "baráti" társaságot, akikkel el lehetett menni, de nem véletlen tettem idézőjelbe. Éreztem, hogy ez amolyan erőltetett, és nem is az én világom. Ettől független ma már nem bánom, hogy kipróbáltam, mert különben sosem tudtam volna meg, hogy miből nem maradtam ki.
2018. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én már a 74-et taposom, de még én sem voltam, ám emiatt még nem is sírtam.
2018. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4. Talán mert a te fiatal korodban még más volt a módi. Biztos volt más közösségi szokás, amiért akkor is kirekesztve érezhette magát egy egy fiatal. Pl. nem volt udvarlója, nem állítottak neki májfát, nem vitték el a bálba, nem járt le a kocsmába , nem avatták legénnyé... stb.
2018. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza?
2018. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31 vagyok, nem voltam még buliban, semmilyen szórakozóhelyen. Ha akarnék menni, elmennék.
2018. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!