Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Internetes ismerkedés?

Internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szoktatok interneten ismerkedni és ha igen melyik platformon ?

Akiket megismertetek milyen kapcsolat alakult ki és meddig tartott ?

Én itt leveleztem egy lánnyal de kb egy hónap után ignorált :D



2018. szept. 23. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Megismerkedtem itt egy fiuval, majdnem fel evig beszeltunk. Tok jo baratok lettunk, vagyis azt hittem, aztan bekattant nala valami, es olyat irt nekem, amit soha semmilyen korulmenyek kozott senkitol sem viselnek el, igy mindenhonnan letiltottam. Utana meg probalt keresni, de nem reagaltam ra, igy eltunt.


L

2018. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Én itt még normális embert nem ismertem meg, mindenkinek volt valami defektje
2018. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nem igazán.

Régebben itt ismerkedtem főként, próbáltam netes barátokat szerezni, mivel a szociális interakció ki van zárva nálam a furaságom miatt... de amilyen emberekkel itt találkoztam az még nekem is sok volt. :D Meg persze voltak túlságosan átlagos emberek is, akik csak egy esti beszélgetést akartak unalmas óráikban és utána léptek.


Többféle mélységű kapcsolat alakult ki ezek miatt, a legtöbb emberrel már nem beszélek, de van egy akivel 3 éve nem igazán tudunk megszabadulni egymástól, folyton hullámvölgyekben vagyunk, hol egész nap beszélünk, hol ignoráljuk egymást napokig, de 1 hétnél tovább úgyis ír valamelyikünk. :D De azért nem bánnám, ha lennének még netes haverok, csak nehéz találni olyat akivel érdemes megpróbálni. :P

2018. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megismernem innen 1-2 embert. Akivel már évek óta beszélek és találkozunk is. Úgyhogy itt is simán lehetséges,saját tapasztalataim szerint:D

25/N

2018. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!