Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok ilyen közeledésh...

Mit szólnátok ilyen közeledéshez, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan kezdjem az egészet és igazából nem is a világ legfontosabb problémája, csak kicsit tanácstalan vagyok és félek lépni. Kicsit a háttérstory: Voltunk nagyobb társasággal kirándulni a hétvégén, több egyetemről verődtünk össze, szóval a társaság egy részével akkor találkoztam először. Már a túra kezdetén elkezdett szimpatikus lenni egy srác, akivel páran egy kisebb társaságba verődtünk és beszélgettünk. Aztán ugye szét szét szakadt az egész és változtak a beszélőpartnerek, szóval nem beszéltünk sokat, de volt párszor hogy kifejezetten ő jött oda hozzám utána kisebb mondatváltás erejéig, és bár nyitottabb volt úgy vettem észre ezt nem tette meg mindenkivel az újonnan megismert emberek közül. Aztán este iszogatás volt és én kicsit rá is segítettem a helyezkedéssel, de úgy alakult, hogy elég sokat beszélgettünk kettesben, én is kérdeztem róla, meg ő is rólam, szóval nem csak én próbáltam fenntartani a beszélgetést, van jó pár közös érdeklődés, volt hogy elment sörért pl de visszajött, meg mondta is hogy vigyázzak a helyére, nevetett a nem olyan vicces vicceimen is, stb:D Szóval összességében én jónak ítéltem meg az egészet, úgyhogy ma vártam, hogy esetleg bejelöl facebookon, (volt eseménye a programnak, sóval könnyen meg tudott volna találni) meg mondott egy linket még este hogy azt majd elküldi, szóval azt is vártam, meg indok is lenne a beszélgetés kezdeményezésre ha szeretné. És itt jönnének be a kérdések, mert én elég rossz vagyok ebben:D Most csak beképzeltem hogy valószínűleg én is szimpatikus voltam neki, vagy nem. Ha szimpatikus voltam neki, akkor meg miért nem keres? Esetleg ő is ezen tipródik mint én, hogy csak beképzelte-e hogy kedvelem?:D Nem volt egy nagyon teszetosza ember, de a nagy nőcsábász se, néhol úgy éreztem mintha izgulna kicsit, de lehet ezt is beképzelem, félreértem. Na most én gondoltam arra, hogy bejelölöm és írok neki, hogy küldje el a linket, mert tényleg érdekelne, meg mert szívesen beszélnék vele még. De picit tartok tőle, hogy kéretlen lenne az egész, ha akarna valamit, akkor keresne...És néhány rosszabb élmény miatt az akár baráti visszautasításoktól is teljesen tartok, meg nem vagyok éppen a magabiztosságom csúcsán se, biztosan fájna ha ez se úgy alakulna ahogy tervezem, de közben meg igazán nagy vesztenivalóm nincs, ezzel is tisztában vagyok, de jól jönnének a tanácsok. Úgyhogy aki ezt mind elolvasta és válaszol is, annak nagyon köszönöm!:) 20/L

2018. okt. 1. 18:47
 1/1 KaRonyka válasza:

Szia!


Ha már a gondolataidban megfordult,hogy jó volt a társaságában,Jól megértettétek egymást akkor én a helyedben ezt mind szépen leírnám neki....Mert tényleg nincs mit vesztened😊

Ha olyan kedves,nem úgy fog leépíteni,hogy az rosszúl essen Neked!

Kár bármitől is tartanod.Én kockáztatnék😉

2018. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!