Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A távolsági buszon, ha már...

A távolsági buszon, ha már ugyanaz az ember lecövekel a busz elejébe, nem hajlandó beljebb menni, az megoldás, ha ráordítok torkom szakadtából?

Figyelt kérdés
Már ott tartok azt tervezem leordítom a sárga földig.
2018. okt. 2. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Miért tennéd?

Te vagy megbízva a buszon az emberek terelgetésével?

Majd ha TÉGED zavar a leszállásban, akkor kulturált, európai ember módjára megkéred, hogy álljon arrébb.

2018. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze, szánalmas proliként viselkedni és lesüllyedni annak a szintjére, akivel bajod van, mindig fantasztikus megoldás..
2018. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Arra gondoltál, hogy szólsz neki?
2018. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most már keményebben fogok fellépni. Elegem van az emberből.
2018. okt. 2. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan ember, aki csak a primitív szóból ért és nem lehet vele más hangnemben beszélni.
2018. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ma rászóltam az ajtónállókra a villamoson, hogy beljebb szeretnék menni, a villamos belseje üres volt, én meg a végállomásig utaztam, az kb. 20 perc onnantól, hogy felszállok. Nem kiabáltam, csak határozottan jeleztem a szándékomat. Beljebb engedtek, kényelmesen elfértem, míg ők az ajtóban szorongtak, pár megállóval később még le is tudtam ülni.

Nem kell ordibálni, csak legyél határozott.

2018. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ordítozok, mert azzal csak magamat járatom le. Szólok neki udvariasan kedvesen, de határozottan, hangosan, és ha nem reagál, akkor átmegyek rajta, hogy megérezze. Még bocsánatot is kérek utána mímelt udvariassággal, hogy elnézést, nem volt szándékos, csak hát olyan szűk a hely ezen a fránya buszon... és mosolygok rá egyet. Erre nagyobb eséllyel kap észbe, és az utasok is melletted állnának, amit ő is érezne.
2022. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!