Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha nincs facebookom? 16/L

Gáz, ha nincs facebookom? 16/L

Figyelt kérdés

Az osztályban többen is furcsállják, hogy nem csináltam magamnak még facebookot, de engem nem annyira izgatnak ezek a közösségi oldalak. A barátnőimmel úgyis sokat lógunk együtt és telefonon szoktam beszélni velük. Meg jönnek ezzel, hogy regisztráljak, mert hogy tök sok likeot kapnék ha tennék fel képeket. Hát nem tudom, engem pont hogy zavarna, hogy nem tudom ki mindenkihez jut el és hogy mindenféle fiúk küldözgetnék egymásnak. Meg nekem amugy is többet ér egy jó szabadidős program a barátnőimmel, mint likeok képekre.


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről. Van még rajtam kívül itt ilyen korombeli?



2018. okt. 13. 15:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Inkább büszke legyél rá, hogy nincs
2018. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez a hozzá állás nagyon becsülendő, ilyen korban meg még inkább. Örülök hogy még vannak ilyen emberek.
2018. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly lett, de nyár óta be se léptem.

Idegtépő volt, hogy mindenki rámírt, mintha nem lett volna már magánszférám.

Én utálom a fészbúkot, bevallom.

2018. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

De örülök hogy ilyet olvasok ! Én úgy jöttem fel hogy nem volt facebook (iwiw volt talán de akkor már idősebb voltam)

Nem bent ültünk egész nap a házba, nem a telefont nyomtuk egész nap és nagyon jó volt .

Nem gaz hogy nincs neked , hidd el nem mindenkit talalsz meg ott. Ha neked így jó,mással ne foglalkozz:)))))

2018. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokáig nem volt, ha valami fontosabb infót tettek fel az osztálycsoportba, akkor a barátnőm megmutatta.


Végül csináltam egy fiókot, de csak arra a minimális kommunikációra, ami szükséges.


Képeket kábé minden második szökőévben teszek fel :)

2018. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, én idén csináltam az egyetem miatt.


L/20

2018. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ha nem érzed szükségesnek. Engem mások képei nem érdekelnek, meg én magam is ritkán posztolok. Amire jó az az ingyenes és korlátlan kommunikáció, meg hogy egyetemen az közérdekű információkat itt osztjuk meg egymással (amiről lemaradnék ha nem lenne Facebookom.)
2018. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gáz, ha nincs facebookom?" Nem gáz.

"Az osztályban többen is furcsállják" ezt szakmai nyelven a kortárcsoport nyomásának nevezik.

" tök sok likeot kapnék ha tennék fel képeket" Van ennek értéke a te szemedben? Likeokat kapni?

"engem pont hogy zavarna, hogy nem tudom ki mindenkihez jut el és hogy mindenféle fiúk küldözgetnék egymásnak" Ez a privátszféra védelme. Kévés 16 éves gondol erre, érettebb vagy a korodnál.

"Meg nekem amugy is többet ér egy jó szabadidős program a barátnőimmel" Az offline élet a valódi élet, az online pedig annak egyfajta "ócsított" pótléka.

2018. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, vannak páran az osztályomban még, akik Facebook cölibátusban élnek.

Különben a legtöbb ember amúgy se lép be rendszeresen, és nem ritka, hogy valakiről nincs fent kép.

2018. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 he84 ***** válasza:
Nem gáz. Bár én idősebb vagyok nálad, de ne foglalkozz azokkal, akik azt akarják, hogy legyél fent Facebook-on, ha te nem akarsz. Nem ettől függ egy ember élete és nem annyira fontos mindenki számára. Ez majdnem olyan, mintha azért szólnának, hogy miért nem játszol ezzel-azzal, vagy miért nem olvasol cikkeket, meg ilyesmik. Mintha bele akarnának szólni, hogy mit csinálsz, ami nem helyes, főleg hogy ezzel nem ártasz senkinek. Én Facebook-on évek óta regizve vagyok egyéb okokból, de ritkán vagyok ott és nem is túl sokáig egyszerre, nem vagyok képfeltöltős likevadász. És ne foglalkozz olyanokkal, akik győzködnek, esetleg bántanak is. Egyszerűen ne vedd figyelembe őket, ha nincs közönség, nincs előadás se.
2018. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!