Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leírjam az érzéseimet iránta...

Leírjam az érzéseimet iránta vagy csak rosszat teszek ezzel magamnak? [17L]

Figyelt kérdés

Egy 23 éves a főiskolát most kezdő fiúba vagyok szerelmes 2 éve (akiről az is kiderült,hogy apám ismeri az ő apját)aki anya munkahelyén is volt diákmunkán pénztárosként,és egy éve tudtam azt is ,hogy konkrétan most még több évig együtt is fogok vele buszozni (már lassan 1 és fél éve buszozunk együtt,nem beszéltünk még)

Attól félek,hogy ha ezt mind megírom neki csak rosszabb lesz a helyzet ő meg kellemetlen helyzetbe kerül e-miatt...



2018. okt. 14. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
mi lenne, ha elobb inkabb megprobalnad megismerni?
2018. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami módon intézzed úgy, hogy beszélgetni kezdjetek.

Ha 'elsőre' megírod, kiteszed magad annak, hogy vigyorogva fogja mutogatni leveled haverjainak.

A másik: nem is ismered, elhiteted vele, milyen jó fej - és kihasználhatóvá válsz.

.

"ő meg kellemetlen helyzetbe kerül e-miatt.."

Az előbbiek alapján neked, nem pedig neki kell félni a kellemetlen helyzetektől.

2018. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerelmes vagy belé, de nem is ismered, sőt nem is beszéltetek még


szerintem hülyeség lenne ezzel nyitni, mert lehet a személyisége miatt 1 percen belül kiábrándulnál belőle

szerintem előbb ismerd meg aztán meglátod mi sül ki belőle

2018. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyfajta "róla kialakított ideálképbe" vagy szerelmes, hiszen - mint írod - még nem is beszéltetek.

Előző válaszolók jól írják, előbb meg kellene ismerni, beszélgessetek.

Ha megírnád a levelet, az elég furán venné ki magát, mert nem is beszéltetek még...

2018. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

"már lassan 1 és fél éve buszozunk együtt,nem beszéltünk"


Szeretnél vele buszozni?


Mi változott, 2 évig vártál?


Írd meg neki nyugodtan, semmit sem vesztesz ez által, sőt az őszinteség a szívedet felszabadítja. De úgysem írod meg, mert csak beképzeled magadnak a szerelmet


Ha szerelmes valaki, nem mérlegel, hogy megtegyen dolgokat, megteszi, ha a szar szarrt eszik, akkor is megteszi. Akkor is, ha világ bolondját csinál magából, mert ilyen a szerelem, egy szakadék, amibe ugrasz.

2018. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-nek amúgy igaza van. Kiemelte a legjobb mondatot is. :) Szerintem nagyon aranyos, hogy így érzel.

De ezt a levélírás dolgot nem értem. Miért kellene "mindezt" leírni? Miért nem lehet csak köszönni neki azon a buszon, megemlíteni honnan ismered és ennyi?

2018. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!