Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy csaj azt akarja hívjam...

Ha egy csaj azt akarja hívjam el moziba miért nem azt mondja?

Figyelt kérdés

Szituáció. Iskola. Csaj megkérdi mit csinálok hétvégén. Mi köze hozzá nem tudom de mindegy mondom semmi extrát elmegyek moziba és megnézem a X filmet. Erre a csaj: „ húúúú azt én is meg akarom nézni!“


És néz rám. Na most hülye nem vagyok leesett azt akarta hívjam el és menjünk együtt.

Hát nem hívtam meg mondtam lehet nem is megyek csak ötlet volt (szóval kitáncoltam a szituból).

A csaj erre otthagyott.

Mondjuk jó is mert ha nem hagy ott akkor én hagyom ott őt.


De nem értem. Azt akarta hívjam el. Oké.

És akkor miért nem azt mondta?


2018. okt. 14. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ömmm...hány éves vagy?
2018. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mert? egyetemista vagyis 18+os.
2018. okt. 14. 17:21
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem azt akarta , ez csak körítés lett volna.

Az csak mellékes lett volna hogy elhívd a moziba mert biztos nem is érdekli a film.

Még el is àlmosodott volna a film alatt, majd oda hajtotta volna a fejét az öledbe.

Amit ott talált volna , na az a lênyeg.

2018. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert pofátlanság azt mondani, hogy "akkor elmegyek veled,oké?" Barátok között még rendben van, de akik csak ismerősök, azok között már pofátlanság lenne. Legalábbis számomra.
2018. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
en is tudom h a mozi csak felvezetes korites mellebeszeles mert az igazi es egyetlen lenyeg a dugas es semmi mas. az oszzes tobbi rizsa semmi tobb. en is tudom. hat ezt bukta...
2018. okt. 14. 17:32
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyetemista letedre jo nagy bunko vagy.

Egyreszt korant sem biztos, hogy celozgatni akart arra, hogy elhivd randizni, inkabb csak pozitivan probalta lereagalni a filmes temat. Csak, ahogy az altalaban lenni szokott, a bunkosag melle iszonyat nagy onbizalom tarsult a te esetedben is, ezert szentul meg vagy rola gyozodve, hogy veled, a nagy alfahimmel ki akart kezdeni a lany.

Ha megis celozgatas volt, akkor meg tok normalisan csinalta, egyertelmuen, de megsem nyomulva szerette volna a tudtodra adni, hogy tetszel neki, es elmehetnetek egyutt egy filmre. Tudod, ez a modja altalaban egy fiu es egy lany kozotti ismerkedesnek (incselkedesek, celozgatasok), es nem az, hogy "Bela, vigyel el vacsizni". Tehat maradjunk annyiban, hogy az EQ-d melyen a beka s*gge alatt van. Szerencsere erre a csaj is rajott meg idoben, mielott energiat pazarolt volna rad.

2018. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Szerencsere erre a csaj is rajott meg idoben, mielott energiat pazarolt volna rad"


Na hát akkor csak köszönet illet engem nemde hogy megkímélten a "szegény" leányzót (akinek nedves volt a bugyija... ) egy hímdisznótól nemde?

2018. okt. 14. 18:34
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szerinted csak azért akart veled moziba menni mert dugni akart....akkor igen, szegény lány megmenekült tőled.
2018. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
miert akkor mit akart? mit? a filme latni? azt megnezheti akarkivel egyedul is. de akkor megis mit akart? ird meg.
2018. okt. 14. 19:32
 10/21 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Egyetemista létedre eléggé szegényes az érzelmi intelligenciád.
2018. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!