Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tesom most lesz 18, tudnatok...

Tesom most lesz 18, tudnatok valami nornalis programot ami talan tetszene neki?

Figyelt kérdés

Eleg antiszoc, folyamatosan gepezik, de azert csak egyszer 18 az ember..legyszi irnatok valami javaslatokat? mert en nem akarom eroltetni, de kesobb meg fogja banni..


Kosziii😙


2018. okt. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedd össze a baráti társaságát (ha van ilyen) és menjetek el bowlingozni (nagyon jó muri, lehet közben inni , nevetgélni stb) vagy ha nincsenek barátai elég egy lazább szülő (pl apuka aki megengedné hasonlót, vagy unokatestvér)

Sok sikert!

2018. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
aszoc *
2018. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmehetnétek szabadulószobába. Biztos találtok olyan témájút, ami az ő érdeklődési körébe is beleillik. :)
2018. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Kocka vagyok és "antiszoc". Nem olyan nagy durranás az a 18. életév. Az ember sokat vár tőle de igazából annyi, hogy legálisan is vehet az ember piát, cigit stb. Túl van hype-olva. Vegyél neki játékot, puhatolózd körbe, mi érdekli, mi az amire vágyik. Én is jobban örültem volna egy játéknak vagy egy normális gépnek mert akkoriban potato pc-m volt
2018. okt. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a sok otletet mindenkitol, a szabaduloszobaba mar jegyunk is van, de az a baj hogy az tart 1 oraig kb, es..ajh nem tudom valami felejthetetlen, beb aszós bulit akarnek, de annak ő tuti nem orulne


Baratai vannak, de ok is antiszocok es nem tudnak mast csinalni csak kockulni

2018. okt. 22. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

azocsiális értsd már meg.

az antiszociális aki lop csal stb.

2018. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan utolso megertettem bocsi😑
2018. nov. 7. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!