Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok/nők, titetket támadtak...

Csajok/nők, titetket támadtak már meg utcán?

Figyelt kérdés

Mit akart a támadó? Hogyan sikerült elmenekülnötök tőle?

Én még nagyon tapasztalatlan vagyok ebben de mostanában egy eldugottabb utcán kell keresztülmennem, és félek hogy megtámadnak egyszer. Tudtok tanácsokat adni önvédelemhez, személyes tapasztalatokat?



2018. okt. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél paprikasprét azt hordd zsebben övön nem táska alján Aztán járj és otthon is gyakorolj hatásos önvédelmet sok bunyóval helyzet gyakorlattal . Aki keményebb viperát is visz .
2018. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
4-es villamoson kezdte húzogatni a hajam egy cigány nő, mellé hangosan illetett trágár szavakkal, amiért tetszettem a k*{aszott cigány párjának..... Senki nem segített, pedig ütlek ott mások is, le se szarják az embert, mikor már túlzottan ingerült lett és féltettem a testi épségem (nem tudtam volna mit tenni, elég nagy darabok voltak, én meg alacsony vagyok, nem volt nálam semmi) így inkább leszálltam a következőnél és vártam egy másik villamosra.
2018. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem erről az jut eszembe mikor 2016os pesti aug 20.ai tüzijáték után hazaakartunk jutni a barátnőmmel és szintén a 4es villamossal mentünk. Felszált legalább 10főből álló cigány horda. Amit hallottam, abból megállapítottam, hogy mordori nyelven beszélhettek. Az egyik mellettűk lévő hölgy fenekét pedig az egyikük elkezdte fogdosni aki szóvá is tette majd beljebb ment.


Emiatt inkább barátnőm elé álltam, hogy őt majd ne szekálják ha erre kerülne sor.

2018. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh 2. ez durva :s Mondjuk valahogy nem tudok meglepődni a többi utas közönyösségén..

Velem még szerencsére nem fordult ilyesmi elő, a legdurvább ilyen sztorim eddig az, hogy mentem az utcán és velem jött szembe fényes nappal két c...ny gyerek és elkezdtek nekem ordibálni, hogy retkes magyar qrva vagyok, a rák egye ki a belem, meg fenyegettek, hogy amiért "bámultam őket" (= egy pillanatra rájuk mertem nézni), majd visszajönnek értem és beverik a pofám :D De ez csak egyszeri alkalom volt, azóta kerülöm is inkább azt a környéket.

Viszont a helyedben hordanék magammal valami paprikaspray-t, ha gyakran kell arra a kétes hírű környékre járnod.

2018. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Tavaly nyáron egy rejtett erőforrás állt a villamoson 2 csaj mellett és osztotta az észt nekik. Aztán teljesen hozzájuk simult, úgy folytatta. A csajok néztek körbe, de senkit nem érdekelt. Egy ponton már annyira ideg lettem a balfax szövegétől hogy az egyik megállóban a nyakánál fogva ledobtam a záródó ajtó előtt. Ekkor persze többen felszisszentek, akik eddig kussban voltak.
2018. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer belémkötött két retek cigó a villamoson. Amikor szálltak lefelé, jól belerúgtam az egyikbe. Ennél többet sajnos nem mertem tenni, eleve ők ketten voltak, a fickó így is fenyegetni kezdett, hogy elvágja a torkom, meg aztán én mégiscsak nő vagyok.
2018. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban mentem dolgozni és vagy négy,öt fekete férfi volt csoportosulva. Elakartam menni mellettük de az egyik hirtelen elém állt mondott valamit de nem igazán értettem, a karomat akarta megfogni amit sikeresen kivédtem . Gondolom azt akarták hogy csatlakozzak hozzájuk. Mivel láttam a pasi mellett egy egérutat sikerült abból a hordából elhuznom onnan. Egy férfi jött velem szemben az utcán aki látta az egészet és mosolygott.


Mentem haza szombat este egy baráti sörözés után egy szőke hajú magyar srác a roma barátjával volt. A szőke hajú egyik kezét a vállamra tette és kérdezősködött hogy szexeltem e már, meg volna kedvem hozzá . Megdicsért . Mire én mondtam neki hogy nem vagyok olyan aki csak úgy felmegy valakihez. Nem akarta a kezét a vállamról ,hiába mondtam neki próbáltam ellökni is, mire a roma barátja segített, elhúzta azt a kis szőke hajú idiotát tőlem. Leállította őt. Én meg mentem tovább.


Akkor volt olyan is hogy közvetlen közelről részese lehettem egy eléggé feldühödött foci rajongó általi tömegverekedésnek majdnem én is kaptam egy jobb sallért :D de sikeresen kirohantam abból a verekedésből.


Volt egy másik ami inkább számomra volt ijesztő a pasi. Ez szóbeli támadás ha annak nevezhetem. Mentem egyedül haza és egy srác megkopogtatta a vállam, majd elkezdett kérdezősködni hogy egyedül vagyok e. .A villamosmegállóban olyanokat kérdezett, hogy látja rajtam most nem félek de ha egyedül lennék egy sötét helyen ahol senki sincs akkor vajon mennyire félnék tőle ,és hogy szivesen megnézné azt amikor félek. Mikor megjött a villamos ő nem szállt fel az ajtóban állt és meredten bámult engem végig amíg el nem indult a villamos. Ez kevésbé tűnik támadásnak de az eset után ijesztőnek gondoltam azt a pasit.

2018. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%

A pasim excsaja folyamatosan küldözgetett facebookon, mondtam hogy értesítem a rendőrséget ha nemhagy békén és letiltottam.

Másnap melóból hazafele véletlenül belémfutott és nekemjött. Szerencsére sikerült lelépnem és szóltam a rendőröknek, zaklatás és könnyű testi sértés lett belőle. Mindkettő miatt fizetnie kellett és felfüggesztettet kapott. Nem cseszeget azóta.

Tanács önvédelemhez: Ne menj keresztül azon az eldugottabb utcán, inkább kerülj az biztonságosabb.

2018. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!