Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a következménye...

Mi lehet a következménye annak, ha valaki tetőtől talpig beöltözve, katonai cuccban (fegyver nelkül) flangál a varosban?

Figyelt kérdés
Nyilván most nem a terep mintázatú nadrágról és pólóról van szo, hanem katonai bakancs, katonai mellény, tártartó, sisak, maszk, stb.-ről kérdezek. Szabály sértést követ el esetleg az illető aki tegyük fel Budapest belvárosában végig sétal egy ilyen szerkóban?

2018. okt. 25. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az hasonlit barmelyik magyar alakulat ruhajahoz es megtevesztesre alkalmas, akkor igen. rendor cuccot se kaphatsz csak ugy fel
2018. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az a lényeg, hogy állományjelző, rendfokozati jelzés valamint adott

rendvédelmi szervhez való tartozást jelző felirat nem lehet.

2018. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
2-es válaszolónak igaza van, amúgy csak simán hülyének néznek. Jogosan.
2018. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hülyének néznek, vagy metéveszted az embereket és azt hiszik max valamelyik katonai szervhez tartozol, és tovább mennek. Senki le sem szarja a másikat, hidd el. Fővárosban pláne nem egy nagy kunszt hogy valaki "másképp" néz ki. :D
2018. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is katonai ruhában járok és nincs semmi probléma vele.

Persze egy két bunkó belémköt néha de szerencsére van nálam önvédelmi. 😀

2018. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minket katonákat a katonai rendészek megbüntethetnek,ha szolgálaton kívűl hordjuk az egyenruhát(kivéve munkából haza fele).

De ahogy a 2-es válaszoló mondja, ha nem viselsz hozzá rendfokozati jelzést,illetve konkrét alakulat címert/jelvényt,akkor tudtommal nem lehet belőle bajod, bár nem értem miért akartok úgy kinézni mint egy katona,mikor nem vagytok azok,ettől nem lesztek vonzóbbak.Ezt azokra értettem akik rendes katonai ruhába járkálnak,nem pedig a bolti terepmintásban,azt megtudom érteni.

2018. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó vagyok, most olvastam az alsó szöveget,az egyenruhát még csak csak értem,de mi francnak akarsz sisakkal,tártáskával meg taktikai mellénnyel mászkálni a városban? Nem katonának fognak nézni,maximum hülyét csinálsz magadból.
2018. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!