Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj, vagy más is...

Velem van a baj, vagy más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Néha pl. youtube-on szoktam kommentelni a videókhoz, amiket nézek és sokszor elég ellenségesek velem, szerintem ok nélkül.

Ma mondjuk láttam egy videót egy külföldi lány youtuberről, hogy átplasztikáztatta kb az egész arcát, meg mellműtéte is volt, stb. és persze letagadja, meg még egy csomó más dologban is hazudozik a rajongóinak és sokan írták a kommenteknél is, hogy tényleg látszik a különbség, hogy hazudhat ennyit a nézőinek, stb. Aztán valaki a odaírta, hogy "vicces, ahogy a sok rusnya qrva irigykedik rá, amiért ő szép", én meg annyit válaszoltam neki, hogy egy rakás plasztikai műtét után könnyű szépnek lenni..Erre elkezdett nekem magyarázni, hogy én is biztos valami ronda, dagadt csaj vagyok és irigy vagyok rá, meg egy másik emberke is beszállt a "vitába" és közölte, hogy nem elég, hogy csúnya vagyok, még retardált is..

Meg szintén yt-on történt pár hete, hogy egy videóhoz kommenteltem és egy fogalom szinonímáját használtam, erre valami (szerintem max. 12 éves) gyerek ordenáré stílusban elkezdett anyázni, mert ugyanazt a kifejezést máshogy határoztam meg, de így is ugyanazt jelentette amúgy, amit írtam..És mellesleg semmi bántó vagy sértő nem volt a kommentemben, szóval nem értem, miért húzta fel magát ennyire rajta xd

Ja és a kedvencem, hogy egy régi kedvenc animém szereplője van kitéve profilképnek és bár már nem nézek jó ideje animét, nem vettem le, mert nem igazán érdekel...Na és amikor már nem tudnak mibe belekötni, jönnek azzal, hogy egy b*zi animefan vagyok, szóval nem számít a véleményem, meg takarodjak animézni, ne pofázzak, meg ilyenek o_O

De volt már olyan is, hogy facebook-on egy ismerősöm kitett a kutyájáról egy aranyos képet és kommenteltem hozzá, hogy jajj de cuki, erre egy ismerőse meg annak a haverja leálltak a nevemen viccelődni, meg azon, hogy nincs kint egy képem se, tuti valami hányadék ogre vagyok.


Másba is előszeretettel kötnek bele idegenek az interneten? Vagy velem lehet a baj?


2018. okt. 27. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A mélyek bárkibe belekötnek.

Én is voltam már (szerintük) hóhér. :D

2018. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!