Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm miért van azon...

A barátnőm miért van azon kiakadva hogy hétvégén nem akarok vele (se senkivel) találkozni mert egyedül akarok maradni?

Figyelt kérdés

A barátnőm ki van akadva szakítani is akar (mondjuk máskor is mondott már ilyet és akkor se szakított...)

Az ok: megkérdezte mit csinálunk hétvégén? Mondom én kb semmit se tervezek. Otthon papucs kávé és csá a világnak.

De ő ide meg oda akar menni. Mondom menjél. Ott a cipőd felhúzod és mész. De és te? Mondom én otthon leszek ajtó becsuk telefon kikapcs és csókolom. Te is elvagy tán egy hétvégét nélkülem.

De mit csinálsz kérdezi? Mondom 10ig ágy aztán meg kb semmit. Élvezem hogy semmit se csinálok.

Na erre kitört a botrány hogy biztos mással kavarok meg .... és szakít.

Szakítson tőlem úgyse teszi meg.


De mit van ezen kiakadnivaló? Hogy egy hétvégét adásszünet van? Megszűntem meghaltam kész?


2018. okt. 27. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Te hulye vagy. Mit nem adnek azert ha lenne baratnom, nem szeretek en se nagyon maszkalni de vele elmennék bàrhova.
2018. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vidd az enyémet. De aztán készülj fel mert a bukszád sűrűn kell ám nyitogatni.
2018. okt. 27. 17:31
 3/13 A kérdező kommentje:

"it nem adnek azert ha lenne baratnom, "


Aztán mi tart vissza hogy legyen? Én se a postaládában találtam az enyémet hanem tettem érte hogy legyen.

2018. okt. 27. 17:32
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az tart vissza hogy szarul is nezek ki, csajozni se tudok, penzem sincs sok epp allast keresek. Szoval kutyanak se kellenék. Viszont egy ilyen lehuzos csajt en se vinnék sehova baratnonek se kéne.
2018. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tettél érte, hogy legyen, most meg paraszt vagy vele.. Meg lehet ám mondani szépen is annak a szerencsétlen lánynak, hogy magányra van szükséged, de bármikor elérhet.. Vagy legalább ajánlottad fel, hogy ma egyedül maradnál, de holnap átmehet, vagy elmentek valamerre.
2018. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem most tisztázd vele hogy ha te igy akarod, akkor az úgy is lesz.

Hidd el csak ez olyan női hiszti.

Egyébként meg mondjad neki hogy legyen veled.

Persze ez se sokkal jobb, mert nyavalyogni fog állandóan.

2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Keress olyan nőt, aki nem eljárós.

Az a baj, hogy mondjuk nehéz lesz, mert a nőknek állandóan mehetnékük van.

2018. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
17%

Na elmesélem. Barátnőm(ex...) hajtott engem hogy ilyen koncert lesz és menjünk nagyon jó lesz még nem volt a banda Mo-n. Meguntam és megkérdeztem állod? Na onnantól fogva 1x se hozta szóba.

Tán így kel ezt.


menni akarsz anyukám? ide meg oda koncert étterem akármi?aztán pénzed van-e rá? Na ott vége is lesz a rinyának mert egyik liba se állja a saját rongyrázását.

2018. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paraszt vagy, én js tuti szakítanék. Normálisam is meg lehet mondani ha egyedüllétre van szükséged.
2018. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na szakítottunk. Na eggyel több az exek listáján.

Hát ez van.

Majd lesz másik luvnya.

2018. okt. 30. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!