Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pécsi melegek! Ti hol szoktato...

Pécsi melegek! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vidéki voltam, amikor egyetemre mentem akkor mentem Budapestre. Szerintem vidéken nagyon kevés a választék, annyira nem jársz jól. A választék szempontjából jó BP, de szerintem itt meg pont az ellentéte miatt nehéz ismerkedni: mivel sok a meleg ezért nagyon könnyen váltanak az emberek partnert, ha esetleg picit nem olyan vagy, mint amilyet elképzeltek egyből jön a másik srác, mert van csomó :)

2018. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
28%
Hello. Én is meleg vagyok sajnos nyilvános helyet nem tudok ajánlani de az interneten van a magyarprepperforum.net olda ahol keresd TMIB-et, és a tuleloblogspot.com.Vagy a Facebookon a Tuleloblogot. Ezeken a webhelyeken tudsz magadnak könnyen párt találni.
2018. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is keresek egy kedves fiút, ha az vagy lehet irni;)
2020. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!