Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért illetve milyen céllal...

Anzai29 kérdése:

Miért illetve milyen céllal hoztatok létre insta fiókot?

Figyelt kérdés
Nem utáló vagyok félre ne értsd, gondolkodok rajta, hogy ki kéne próbálni, ezért kérdem a tapasztalatokat :)

2018. nov. 1. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Sunák képeit nézegetem néha, másra nem igazán jó.
2018. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az is valami :D bár nekem nem fekszik a téma.

Kérlek kort és nemet is írjatok! :)

18/L

2018. nov. 1. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Tinderhez becsatolni, mert fb-n nincsenek képeim.

Amúgy ismerőseim 99%-a sunák nézegetésére használja. 22/F

2018. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az általam kedvelt hírességeket és youtubereket követem, meg mondjuk tíz-tizenöt fanart fiókot.
2018. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is emiatt szeretném, követni azokat akik érdekelnek. Ehhez mennyire úgymond csinálod meg a profilod? vagy feltöltesz magadról képet? (normális profilkép nem kirakokmindent stílusban)
2018. nov. 1. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy miért csináltam. Az biztos, hogy leginkább mémes felhasználókat követek, és hogy természetképeket töltök fel.
2018. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kutyusomnak van fiókja, követőket gyűjt, ezért nem rest olyan képet posztolni, ahol a fenekét nyalogatja.

A kutyák is sok mindent megtesznek a hírnévért. Hasonló kutyusokat követ, mint ő.

2018. nov. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert fotózok.
2018. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, én nem töltöttem eddig fel egy képet sem, tekintve hogy összesen két ember látná, akiknek elfogadtam a követését. :D
2018. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!