Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utáltak ki engem?

Miért utáltak ki engem?

Figyelt kérdés
4 éves barátaim vannak, akikkel jóban voltunk, bár csináltam rengeteg hülyeséget de úgyis elfogadtak meg voltak konfliktusok párszor, bár egymással is tartottak konfliktust. Egyik nap bulin lerészegedtem és elvesztettem az öntudatomat és nagy hülyeségeket csináltam, tönkre tettem barátaim buliját, otthagytak engem mert dobálóztam őket sörösüvegekkel meg mindent ráöntöttem meg megakartam ölni de mikor felkeltem láttam hogy mindenhonnan letiltottak és nem értem mert nem akaratból csináltam és nem is emlékeztem rá mit csináltam, és ezt nem értem mert ők is részegen csináltak vagy mondtak hülyeségeket (persze nem olyanokat mint én). Volt már egyszer ilyen akkor csak lite--os volt meg megnyomtam metrón rengetegszer a stop gombot de másnap misem történt semmi de most.. Ezért miért kell letiltani, egymást itattuk mindennel bár én érzékeny vagyok az alkoholhoz. 22/F

2018. nov. 3. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
És úgy gondolom azéert nem kell kiutálni mert részegen más milyen vagyok, ugyhogy alapjáraton nem csinálnék ilyet de elvileg csak egy időre de már ez hosszú idő már.. Én nem tiltanám le senkit meg öri hari meg minden csak azért mert lerészegedik és azt se tudja melyik dimenzióban él.
2018. nov. 3. 12:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megakartad ölni a barátaidat aztán csodálkozol, hogy letiltottak? 😂

Kezeltesd magad!!

2018. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ne trollkodj már. Túl sok lett ez a kérdés.

Most azért, mert anyámat részegen kergettem tegnap késsel a kezemben, miért kell rám haragudnia, miért nem süt nekem palacsintát, mint az összes többi másnapos reggelemen? 👀

2018. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó de nem szó szerint, csak lökdöstem őket meg kiabáltam rájuk minden hülyeséget részegen, valami gyapotról szólt
2018. nov. 3. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A részegség nem mentség cselekedeteidre. Nyilván nem kellene ennyit inni. Gondolom a barátaid hülyeségei részegen nem voltak ennyire szélsőségesek...
2018. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A részegség nem alakít át más emberré, csupán feloldja a gátlásokat.


Én sem érezném magam biztonságban egy olyan "barát" társaságában, aki képes ennyire bántani, fizikai VAGY érzelmi értelemben

2018. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De legalább hogyan írjak hozzájuk vagy mit tegyek vagy mit tudtok tanácsolni mert hát én nem akartam hogy ez legyen, vagy mit mondjak?
2018. nov. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!