Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok lányokkal beszélgeté...

Nem tudok lányokkal beszélgetést kezdeményezni, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A lányokkal való kommunikáció sosem volt erősségem, ha magamtól kellett tennem. Ha a lány nyitott, beszélgetést kezdeményező akkor nincs probléma, szövődött már így pár jó kapcsolatom.

De ha például a baráti társaságomba megjelenik egy új lány, aki nem feltétlen kezdeményez felém beszélgetést, akkor egyszerűen nem tudok hozzászólni, fogalmam sincs mit mondjak, hogyan nyissak. Sokszor attól félek, mivan ha gyíknak fog tartani, vagy egy mondat után(vagy annyi se) unszimpatikussá válok. Eddig egy ilyen emberről tudok, aki anélkül, hogy valaha egy szót is beszéltünk volna, kijelentette egy közös ismerősünknek, hogy Ő nem bír engem.

Valami tanács? :/


17f



2018. nov. 5. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy be vagy tojva.

Millió ilyet ismerek, hogy fiú társaságban nagy a szája, de megjelenik egy nő, akkor vége.

2018. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vonatkoztass el attól hogy lány.
2018. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MisterTT ***** válasza:

Èn is ilyen voltam.

Nincs para ki lehet ezt is nőni.

Az a baj ennyi idősen a csajok baromi jól nèznek ès túl vannak fejlődve a sràcokon jópàr èvet.

Ebből fakad a problemàd.

Nyugi kifogod nőni lesz baràtnőd ,1,2 3 aztàn ki szàmolja ,eltelik eközben pàr èv ès simàn odaszólsz bàrkinek.

A lènyeg hogy ne izgasson hogy mit gondolnak vagy gondolhatnak róllad.

Es ha ezen nem görcsölsz sokkal nagyobb sikereket èrsz el.

2018. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Örülök hogy ennyit vettél le az egészből, magas intelligenciára utal a válaszod.



Többieknek köszönöm a választ. :)

2018. nov. 5. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyit vettem le, mert ez az igazság.

További kellemes hisztizést...

2018. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj veled, hogy megakarsz felelni a lányoknak és ezzel így már nem is önmagad adod, csak egy színészt.


Az emberek mind különbözőek és mindegyikkel más a beszéd. Ahhoz, hogy téged megértsen valaki ahhoz az adott lánynak is szüksége van egy adott intelligencia szintre. Ha ez nincs meg, akkor elképzelhető, hogy gyíknak fog hívni, te meg hívhatod őt naiv ribinek. Na és mi van akkor? Keress olyat, akivel egy hullám hosszon vagy azzal akarva akaratlanul és menni fog a társalgás.

2018. nov. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nagybotos ***** válasza:

Ne akarj mindenkinek megfelelni.

Én is ilyen, sőt ilyenebb voltam. nekem nagy kín volt.

Javaslatok:

Pl."szeretnék veled beszélgetni. van kedvenc témád? javasolhatok akkor én? "Barkobázzunk! szeretnélek szórakoztatni!" és felváltva.


Mély meggyőződésem, hogy a nők szeretik az ilyen nyílt támadást /a-la meredő pénisszel közelíteni. Ezt igen! Ezt szeretik. F

2018. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagybotos ***** válasza:
Lehet, hogy az új lénynak is nehéz beilleszkedni. Ha így van, akkor segítőleg ÁLJ MELLÉ! Megkérdezheted: "elfogadod ha segítek beépülni?"
2018. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is csak annyi az egész hogy ne tekints rájúk ugy mint egy külön "fajra" "lányok" , ök is csak emberek , ahogy haverkodsz pont ugy megtudsz közeliteni egy lányt is , persze kicsit más az észjárásuk de azért a lényeg hogy addig legyél kitartó amig beteszed a kukit , aztán a többi megy magátom. Ja és ha már eljutottál addig akkor jöhet egy olyan hogy " jaj ne ez fáj " akkor addig pumppáld tovább amig azt nem mondja hogy " fáj is de jó is " xD.
2018. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!