Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Zac Efron tul idos hozzam?

Zac Efron tul idos hozzam?

Figyelt kérdés
19 vagyok, 12 ev van kozottunk azt hiszem. Ha 25 evesen eljutnek amerikaba, akkor +12ev, tul idos lenne? Oke nyilvan ez sosem teljesulne, de ha megis.. epp egy zac efron filmet nezek aztan eszembe jutott
2018. nov. 7. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem te lennél túl idős hozzá. Egy 37 éves sztárnak nem 25 éves barátnő kell, hanem 20-21:D
2018. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne sok 12 év. Illetve van akinek igen, van akinek nem. Vannak akiknek 5 év is sok, mások boldogan élnek 15 év korkülönbséggel. Szóval az sok, amit te annak gondolsz /érzel.


Egyébként nem kellett volna ebből már 19 évesen kinőni?! Nekem is vannak hírességek akik bejönnek és jó róluk fantáziálni, de azért nem szövögetek terveket közös jövőről. Ez általános iskolás szint.

2018. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi a fa...


Több mint tíz éve volt az hogy minden kamasz lány Zac Efronba volt szerelmes. Ez még Justin Bieber meg SP előtt volt...

2018. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
nem sok, de kb 1000%, hogy már nem fog érdekelni mire 25 leszel
2018. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kene errol fantazialnom mar, es nem is teszem, csak neztem egy filmet, es olyan jol jatszotta a szerepet (nyilvan), es annyira vagytam egy percig olyan karakteru, szemelyisegu fiura, ez meg csak eszembe jutott, ennyi. Igazabol hiaba volt az a korszak, mikor zac efronba volt belezugva mindenki, nem lehet nem eszrevenni, hogy tok jo pasi. De 25 evesen mar lehet, hogy nem fog erdekelni, sot:)
2018. nov. 7. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem annyira nem jön be de ízlés dolga
2018. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ugy naturba nekem se jonne be, csak azt mondanam, nem nez ki rosszul, de amit eddig lattam, mindig jo szerepet kapott, szerintem emiatt vagyok elfogult.
2018. nov. 7. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mire te 25 leszel addigra ö màr egy heroinfüggö màsodlistàs elhasznàlt pöts lesz
2018. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!