Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kecskemeten milyen a tarsasagi...

Kecskemeten milyen a tarsasagi elet?

Figyelt kérdés
Gondolkozok, hogy januarban Kecskwmetre koltozok. Leszbikus csajokkal szeretnek haverkodni, ott milyen a tarsasagi elet?

2018. nov. 8. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért pont leszbikusokkal?
2018. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert en is az vagyok :D de persze ez nem feltetel. ;)
2018. nov. 8. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy többször maradt már el egyetemi buli (évi ~4 db van kb, szóval nem sűrűn) azért, mert alig volt érdeklődő... :) Szóval tapasztalataim alapján konkrétan nincs társasági élet. Azt hiszem 1 disco van, ahol inkább csak tinik vannak, a többi max kocsma/beülős hely, de ezekről nem tudok nyilatkozni. Leszbikusként meg főleg nem tudom mire számíthatsz, én hetero férfi vagyok, de még nem tudtunk elmenni éttermen és mozin kívül sehova se a barátnőmmel. Én is remélem, hogy kapsz még választ, mert jó lenne kimozdulni. 24/F
2018. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Mondjuk en nem vagyok bulizos a beulos helyeket szeretem, a mozit, szinhazat. Csak egyedul mennek fel, es probalok haverkodni.
2018. nov. 8. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit furcsa lesz de menj nyugodtan, próbáld ki aztán majd meg látod, ha nem tetszik és nem jönne össze semmi akkor tovább állsz, tudom nem egyszerû semmi sem,sok sikert.
2018. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 1 éve költöztem ide, igaz heteró vagyok és fiú, de nem igazán találom meg azt a közeget, ahol szívesebben lennék otthonnál. Mindig is inkább otthonülős, filmezős, olvasós voltam, egyedül koncertek mozdítanának ki, viszont normálisak csak félegyházán vannak a rocktárba sajnos.
2018. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!