Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok abnormális vagy más...

Én vagyok abnormális vagy más is éli így az életét?

Figyelt kérdés

Troll válaszok jöhetnek, de jelöljétek valamivel (pl egy :D jó lesz), kérlek.


Ma volt egy kisebb veszekedésem a szobatársaimmal. 3 vagyunk egy szobában a koliban. Az egyik (A), akivel igazából a vitám volt, általában éjfélig-1-2ig fentvan, de általában 8 körül ráér felkelni, mert nincs órája.

A másik (B) nagyon változatosan fekszik le. Van, hogy rosszullét miatt 8 körül ágyban van, de van, hogy 11-11.30ig fentvan és 7 előtt kell egy kicsivel.

Én szeretek 10-11 között legkésőbb ágyba kerülni, mert reggel 6kor szeretek felkelni és este nagyon fáradt vagyok.


A szobatársam már múltkor is megjegyezte, hogy hogyan gondolom azt, hogy nekem egyszer gyerekeim lesznek, ha így alszom.


Ma a vita közben megjegyezte, hogy ne beszélgessünk reggel B szobatársammal, mikor mi reggel készülünk, mert zavarjuk (kb 5 percig vagyunk ilyenkor mindketten fent és ébren és nagyjából egy “jó reggelt” és “bocsi, elmehetek” szokott lenni).

Erre én mondtam, hogy oké rendben, de ők ne vihogjanak mikor én lefekszem aludni (nagyon durva 10.30kor).

A válasza az volt, hogy de ő este van elemében és nem tud az én nem normális életciklusommal mit csinálni.


Szerintetek annyira vétek, hogy szeretnék legalább 7 órát aludni, ha már másnap nekem 12 óra tanítási órám van?

Ti mikor szoktatok lefeküdni aludni? Mi szerintetek a normális?


2018. nov. 8. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok beszélnek gyerekről, akinek még nincs, na, figyelj, majd ha lesz gyerekük, és akkor is ismeritek még egymást, akkor nézd meg, hogyan fogják bírni. :-D Az ilyen nagy legények dőlnek ki először, amikor elkezd másképp működni a testük, és már nem pörögnek akkora fordulatszámon. Azért gyerekkel sem kell állandóan éjszakázni.
2018. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Mi koliban nem aludtunk.... Volt jobb szórakozásunk :D :D :D és még :P is:D
2018. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy abnormalis, a lakotarsad se az, csak szimplan bunko. Egyebkent en mindig kesoig szerettem fenn lenni es keson is kelni gyerek/tini/egyetemista koromban. Amiutan mar munkaba alltam ill ferjhez mentem, akkor meg szepen atszoktam a korai fekvesre, sokszor mar 9 korul siman aludni akartam. Egyik sem volt abnormalis szerintem. Most friss anyuka vagyok, a koran fekvos szakaszomban szuletett a babam, es lass csodat, birom.

Roviden: lakotarsad bunko.

2018. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crisopher ***** válasza:
Nem kell ehhez gyerek, bőven elég lesz, ha munkába állnak. Ha mindennap ott kell lenni reggel 8-ra, akkor már nem engedhetik meg maguknak ezt az éjszakázást, se a sokáig alvást.
2018. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Különböző típusok vagytok és még túl fiatalok ahhoz, hogy rendesen tudjatok kommunikálni egymással. Nekem is mindenki mondta, hogy ha majd dolgozni kezdek, átalakul az alvásciklusom. Hát, továbbra sem fekszem le éjfél előtt és most is délután vagyok produktív, a reggelek csak szenvedéssel telnek.


Tessék leülni és egyeztetni pár alapszabályt a szobában.

2018. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!