Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mennyire érzi cikinek a...

Ki mennyire érzi cikinek a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Én valamiért kínosnak érzem használni, főleg ha teli van ismerős arcokkal. Pedig szívesen használnám. Csak én érzem így?

2018. nov. 12. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cikinek éreztem, mert csak az látja, hogy fent vagy, aki szintén használja, Tinderen legalábbis így volt. Engem az idegesített, hogy mindenkivel csak felületesen lehetett beszélgetni, minden beszélgetés kb. ugyanúgy kezdődött és mikor már harmincadjára írtam le mit tanulok/mivel foglalkozok kezdtem nagyon unni. Pár hét után le is töröltem.
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szívemből szóltál kedves kérdező :D

Majd ha befejezem a sulit, talán letöltök eggyet. Bár asszem már annyira megszoktam a magányt ,hogy nincs is szükségem senkire.

2018. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen annak éreztem, mikor még csak chat.hu és társai voltak és mindenki úgy állt hozzá, hogy csak a csúnyák keresnek társat ilyen formában.


Manapság pont fordítva van, csúnyaként esélyed sincs már a sok instagram királyfi meg hercegnő között.

2018. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tartom cikinek, csak simán nem tudom megérteni, mi visz rá valakit, hogy a neten keressen társat. Számomra annyira értéktelenek a netes beszélgetések, hogy össze se tudom őket hasonlítani a személyes kommunikációval, így komolyan se tudom ezeket venni.
2018. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Addig éreztem csak annak amíg ki nem próbáltam párat. Egy ismerőst se láttam. Statisztikailag viszont ha férfi vagy nem lesz egyszerű dolgod.
2018. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki, csak értelmetlen.
2018. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, és nem is értelmetlen
2018. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Maga a lehetőség nagyszerű, csak az alkalmatlan felhasználók tönkreteszik. Ha mindkét fél tudja használni, akkor remek dolog, ha csak az egyik is olyan, hogy nem tudja, akkor kudarc. És sajnos hiába hódít teret a technológia, a minőségi tudás egyre kevesebb.
2018. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15 éve még simán működött ez a netes társkeresős dolog. Közvetlen környezetemben is több ember ott talált párt. (Fiatal 20 éves főiskolás lány unokahúgom, azóta már 10 éve házasok, két gyerekkel. Ötvenes ismerős nő, aki viszonylag frissen vált el akkoriban. Ő is ott talált új párt, néhány hónap alatt, és együtt vannak 12 éve már. 26 éves jogászlány (családi barát), akinek az egyetemi évek alatt kimaradt a pasizás, ő is a netes társkeresőn talált egy helyes gimnáziumi tanár férjet magának).

Szóval ez valamiért csak kb. olyan 5-6 éve nem működik, valami megváltozhatott.

2018. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az alkalmazással és az ilyen applikációkkal egyáltalán semmi gond nincs. A felhasználók azok akik a társkeresők hírnevét "rombolják".

Mindegy az hogy tinder, szerintem lehet ott is normális hozzád illő embert találni, mivel az esélyed megvan mint minden helyzetben hogy elutasítsd a dolgokat. Felesleges a sztereotípiákra hallgatni. Egyáltalán nem ciki és nem is gáz. Van aki ott találta meg a férjét/feleségét...stb

Én használtam 1 hónapig, nem lett senkim mert valójában nem is akartam csak kíváncsi voltam milyen az oldal és megismertem normális embereket ott. Normális/tudatos használat esetén szerintem nagyon hasznosak az ilyen társkereső oldalak.

2018. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!