Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen rendezvényekre...

Ti milyen rendezvényekre szoktatok járni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Én szoktam koncertekre, fesztiválokra.

2018. nov. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt tánciskolám (Tini Dance Team) előadásait mindig megnézem, az évzáró gálát mindig. Évente egyszer biztos.
2018. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

koncertekre már 2 éve nem, amióta külföldön vagyok, de otthon viszonylag sokat jártam. Diszko nálam nem téma, szorakozni inkább csak kocsmákba, az meg ugye nem számít rendezvénynek.

Párhavonta focimeccsre megyek, vasárnaponként gyülekezetbe, ritkán nagyobb vallási rendezvényekre,

voltam nagyobb politikai tüntetésen, szemétszedésen,decembertől nyelvtanfolyam heti 2x, aztán nagyjából ennyi.

2018. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Autósportok, főleg Hungaroringen, Slovakiaringen. DTM, Túraautó VB, Kamion EB, Hungaroring Classic, Blancpain GT. Illetve néha 1-1 statikus kiállítás, veteránautó kiállítás.


Ezek mellett múzeumok, Ferihegyi Aeropark, Vasúttörténeti Park, utóbbiban érdekes rendezvény napok is vannak.


Illetve Teljesítménytúrák. 25-35 km távokon. De tervezek hosszabb túrákon is indulni, 45-50 most a cél.

2018. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :)
2018. nov. 13. 20:49
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ha van olyan nagyobb koncert ami tetszik, akkor oda, ez 1-2 évente egy. Kisebbekre helyben pár havonta amikor van. Meg évente az egyetemi szemétszedős bulira.
2018. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Néha koncertekre, kulturális fesztiválokra.
2018. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg koncertekre. Animecon, tetováló expo. Ha külföldön vagyok akkor múzeumok, ha van valami helyi érdekes esemény, vásár, akkor oda is.
2018. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Koncertek, fesztiválok nálam is megvannak, valamint én aktív moziba -és színházba járó is vagyok :)

A koncertek és fesztiválok attól függnek, hogy mikor van a közelben valami olyan, ami engem is érdekel, legközelebb például december elsején fogok Fish! koncertre menni Szarvasra.

Moziba szinte minden hónapban megyek legalább egyszer, a színház pedig évente olyan 3-4 alkalom.


25/F

2018. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!