Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki randira hívja a másikat...

Aki randira hívja a másikat az állja a fogyasztást-és ha lány hív fiút akkor is?

Figyelt kérdés

Alapszabály: aki randira hív valakit, állja a fogyasztást. Ez alap.

Na most ha a lány hívja a fiút a lány fizet nemde? Elvégre ő hívott!


2018. nov. 15. 12:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Eszel egy potyát aztán séta . De ha folytatnád akkor a felét kicsengeted a jobb benyomás végett meg amúgy is .
2018. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem első randin mindenki fizesse a saját fogyasztását. 20l
2018. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

óóóóóó hát nem úgy van az!! amikor nemrég épp itt a gyk-n épp ezt felvetettem hogy bakker első randi ne azon fillózzunk ki kinek mit fizet, ne fizessen senki senkinek, hanem mindenki szépen a saját rendelését fizesse és csók-hát ne tudd meg kit kaptam. sóher garasverő milyen férfi és az a legkevesebb hogy ha már te vagy a férfi....


akkor hogy is van ez?

Én is épp ezt javasoltam. Ki hívott kit, ki a fiú ki a lány mindegy. Mindenki szépen perkálja amit rendelt magának és kész téma zárva.


Nem így a legjobb?

És akkor a kis golddigger libuska aki berendel valami méregdrága italt majd jól pofára esik szépen.....

2018. nov. 15. 12:31
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Gold digger liba? Ha ilyen tapló bunkó stílusban állsz hozzá a lányokhoz, meg nem vagy képes kifizetni egy adag mekis kutyaeledelt, hogy akarsz barátnőt összeszedni?
2018. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
na csak ugy jelzem hogy a csaj aki miatt a kerdes kiirodott akar felszedni engem es nem en ot! uis o hiv engem es nem en ot.... na?
2018. nov. 15. 12:39
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Leszbikus kapcsolatban vagyok, csak azért kezdem ezzel, hogy tisztázzam, hogy nálunk nincs fiú meg lány :D Az elején felváltva fizettünk. Most már felesben szoktunk. Ha első randin nem vagy biztos benne, ki fizet, és lusta vagy rákérdezni, akkor viszel pénzt, és figyeled fizetésnél a másikat, hogy készül-e fizetni. Ha nem készül, akkor te fizetsz, ennyi.
2018. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%

#5:

És pisztolycsövet tart a fejedhez, hogy neked most oda el kell menni vagy mi? Ne menj el, azt kész, francnak kell ezt ennyire túlcifrázni. :D

2018. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Tehát ha jól értem, az a szitu, hogy egy lánynak tetszel, és elhívott randizni, de téged ő nem érdekel kifejezetten, mégis el akarsz menni vele randizni, hogy ingyen kajálhass/piálhass? Hát akkor gratulálok.
2018. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

nem. túldimenzionálod.a kérdés anniy se több se kevesebb. én vagyok a fiú. de nem én vagyok a hívó én a hívOTT vagyok. ki fizessen?


mert alapszabály

1. a férfi fizet

2. a hívó fél fizet


de ha a férfi nem a hívó hanem a hívOTT?


szándékos elbeszélés zajlik itt. mert megszokott hogy a fiú hívj a lányt és nem fordítva így naná hogy ő fizet ha úgyis ő hív.


De ha nem??

2018. nov. 15. 13:16
 10/30 A kérdező kommentje:

" hogy ingyen kajálhass/piálhass? "


Ja... és ha IGEN?


na akkor mi van? Ja csak le akarom húzni a csajt egy potya kajával és aztán még lehet meg is döntöm, és aztán meg dobom-mert ugyan nem érdekel, de azért egy kefélésre megteszi-nos akkor mi van?


Hány és hány NŐ teszi ezt fordítva nem? Meghívtják magukat és kaja és taxi és mozi és virág-és már az elején tudják noha ki nem mondják hogy csak az ingyencucc kell nekik...

most én csinálom ezt egy nővel.

Na ??

És???

2018. nov. 15. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!