Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet (legalább ideiglene...

Hogy lehet (legalább ideiglenesen) elkerülni azokat az ismerősöket, akik idegesítenek?

Figyelt kérdés

Van több ismerősöm, akiknek elég jól bejöttek a dolgok, míg nekem nem. Irigy nem vagyok, ami zavar, az az, hogy ha találkozunk, úgy adják elő az amúgy sikeres életüket, mint a hattyú halálát.

Nekem nem élnek a szüleim, nekik igen, de nekem sírnak, hogy mennyi velük a vita. Őket viszontszeretik, de nekem sírnak, hogy mennyi gond van a kapcsolatban, meg hogy milyen nehéz elhessegetni a rengeteg érdeklődőt. Összejött nekik az állás, ami nekem nem, de nekem sírnak, hogy unalmas, megterhelő a feladat.


Az is igaz, hogy én mindenkit végighallgatok, de legszívesebben leráznám őket. Ha óvatosan megmondom, hogy milyen pozitívumok vannak az életükben és arra figyeljenek, vagy magamról mesélnék, akkor lepereg, folytatják. Hogy lehet ezeket az embereket leépíteni? Már kifogytam a kifogásból, hogy miért nem érek rá sörözni velük.


2018. nov. 18. 12:34
 1/3 Sussygold válasza:
Lekell tiltani őket
2018. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Talán inkább elmondhatnád nekik őszintén, hogy téged mi zavar. Vagy ha többet nem is akarsz velük találkozni, akkor meg azt.
2018. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt, akinek elmondtam, nem változott semmi.
2018. nov. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!