Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben nincs olyan...

Debrecenben nincs olyan kocsma ahová direkt és KIZÁRÓLAG azért járnak az emberek hogy új embereket ismerjenek meg?

Figyelt kérdés

Olyan kocsmára vagy bárra gondolok, ahol nem a legösszeszokottabb zárkózott társaságok járnak együtt, hanem könnyű ismerkedni.

ISMERKEDNI.

(mint valami "randiklubb"?) Vagy legalább csak extrovertáltabb a közeg, mint máshol?



2018. nov. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Jógyerek, én nem tudom, hogy Debrecenben milyen helyek vannak, de ha egy ilyen (bugyuta) kérdést feltennél Pest vonatkozásában akkor is csak azt tudnám mondani, hogy tánciskola, meg ismerkedési est...

Általában a nyitott emberek mindenhol tudnak ismerkedni: ha én bemegyek egy kocsmába, 11 perc múlva minimum a pultossal beszélgetek, de hogy nem bénázok, kókadozok ott egyedül az biztos!

2018. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs, ilyen hely sehol nincs. Max ha épp valamilyen ismerkedős estét szerveznek.


Az ismerkedés pedig nem csak a társaságokon múlik hanem rajtad is. Van olyan barátom aki egy hajléktalannal is boldogan elbeszélget, gondolhatod, hogy minden buliból minimum5-6 új ismerőssel tér haza.

2018. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kocsmába piálni járnak az emberek.

Az ismerkedés lehetősége csak hozadék és nem cél!

Találd fel magad, ne várd el mástól hogy rendezze az életedet - dobd be magad a köztudatba.

2018. nov. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Roncsban van társasjátékos est és kvízest, próbálkozz ott esetleg. Meg más kocsmáknál is figyeld, hogy vannak-e iylen tematikus esték, kvízestek stb.
2018. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen segítőkészek itt az emberek... "Találd fel magad..." Csak puffogtatják itt a kliséket de semmi konkrétumot nem írnak vagy valami. Pedig én is hasonló helyzetben vagyok, csak Nyiregyen.
2021. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!