Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem idegesít a sok...

Titeket nem idegesít a sok privát fiók instagramon?

Figyelt kérdés
Akármilyen profilra kattintok nagy részük privát, csak nagyon kevés ami nem. Aki meg nem privát az többségében influencer vagy több ezer követőt vásárolt. Mi az oka a sok privát profilnak. De még a több ezresből is van sok privát. Nem idegesítő?
2018. nov. 24. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
De! Nem is értem. Menjen faßbukozni!
2018. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2018. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, inkább furcsállom. Mert most minek rakja ki az életét több millió embernek akkor, nem? :D Nem értem az ilyeneket.
2018. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nem is hasznalom.
2018. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

így szerez(het) követőt, ha elég kiváncsi vagy kérelmet küldesz vagy elfogadja vagy nem, de utána hoppá van sok esetben,tudod mikor egy szép könyet látsz borítóval megfog a kép,de beleolvasva is tetszik a fülszöveg majd utána a könyv tök fosika a tartakma aaz egész a kukába dobnád sok könxv csomagolt bele sem olvashatsz, kb ilyen a privi fiók egy kakukktojás.

Engem zavart, de ha ő így játszik akkor ne csodálkozzon, ha törlöm , mert csak a borítóképével,proképével csak megtévesztett pl autos kép, és hörcsögökről oszt meg képet.

2018. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, neked mi a fura. Nem mindenki akar 10.000 követőt, van 50 ember, aki követi, ők látják a képeit.
2018. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kevesebb mint 100 embert követek és ugyanennyi követ engem is. Kb 90%-uk privát, de engem nem zavar. Ha valaki privát, de nem ismerem, az egyrészt nem érdekel, másrészt ha mégis, akkor bejelölöm.
2018. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!