Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amíg nem ittatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyjából kicsit több, mint 5 hónapja nem fogyasztottam alkoholt és ki merem jelenteni, hogy jobban érzem magam, mint akkor, amikor hetente vagy néhány naponta ittam. Eddig egész jól bírom, igaz néha majdnem "visszaestem", elég erős volt a kísértés. :) Egy évesre tervezem ha nem jön közbe semmi, mert kíváncsi vagyok az élettani hatására a szervezetemre, közérzetemre nézve. Nektek mennyi volt a leghosszabb, amíg pia nélkül éltetek és hogy bírtátok? 34/F

2018. nov. 27. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

én kb soha nem iszok alkoholt


néha 1-1 gyümölcsös sört hűsítésként, ha úgy van, de az is ritka

rövidet, meg mást nem is iszok soha

2018. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem iszok alkoholt, álmos és ingerült leszek tőle, így semmi értelme nekem inni. Csak akkor iszok ha falun megkínálnak pálinkával, egy kupicát még kibírok, de ha egyet sem iszok akkor besértődnek.


30F

2018. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta, olyan gyógyszer tart egyben amire egyáltalán nem ihatok alkoholt (hacsak nem akarom évtizedekkel lerövidíteni az életem).
2018. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Életem első 16 éve.


Amúgy nem zárom ki soha, de van, hogy nem iszom. Társasági alkoholfogyasztó vagyok. Volt, hogy hónapokig nem láttam a barátaimat akkor végig nem fogyasztottam. Szüleim szoktak inni otthon, ilyenkor kínáltak de nem érzem szükségét.

Nehézséget egyáltalán nem okoz, de pozitív oldalát sem láttam.

2018. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Azután, hogy elkezdtem anno inni kikapcsolódásként, kb 4-5 hét lehetett a legtöbb idő, amíg semmilyen szeszesitalt nem ittam, amikor nagyon elfoglalt vagy esetleg beteg voltam.
2018. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15 évig masszívan piáltam, kisebb-nagyobb szünetekkel. Egy súlyos betegség miatt le kellett tennem, úgyhogy mostmár több, mint 3 éve nem ittam egy korty alkoholt sem. Azt nem mondom, hogy néha nem esne jól egy-két sör, de tudom magamról, hogy nem tudnék megállni annyinál, úgyhogy inkább nem is iszom egyáltalán. Volt, hogy kínáltak, de visszautasítottam. Sajnos az a baj, hogy valamivel pótolnom kell, így most nyugtatót szedek, ami semmivel sem jobb, de másképp nem bírnám ki. Nem vagyok büszke magamra, de ez van...
2018. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán iszok alkoholt,ünnepekkor egy-két pohár pezsgő vagy bor,amúgy háromhavonta iszok egy vagy két doboz gyümölcsös sört.

Nem hiányzik.

2018. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb. 3.5 hónap. Sok volt az egyetem és a munka nem volt erőm a nap végére elmenni sehová és csak társaságban szoktam inni.
2018. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
10 éve nem iszok 1 kortyot se gyógyszereket szedek
2018. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9 évesen ittam az első whiskeymet. Egy lagziban. Szóval 9 évig bírtam :DD

Ez a legelső alkoholos ital, amire tisztán emlékszem, hogy ittam.

Egyébként amióta iszom, azóta 2 honap volt talán amit birtam.

2018. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!