Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság úgy lemondani egy...

Bunkóság úgy lemondani egy bulit ha azt se tudom hol és mikor lesz de helyből rávágom hogy nem tudok menni?

Figyelt kérdés

Bunkó voltam ebben a szituban? Az egyetemen egy csaj aki ugyan nem vadidegen de nem is ismerős azért (hétről hétre egy előadáson ülünk 100 másik emberrel együtt, na de nem dumálunk értelemszerűen) szóval ez a csaj odajön és meghív engem egy buliba.


Én meg mondom sztem full udvariasan hogy hát kösz a meghívást de sajnos nem tudok menni.

Erre a csaj közli hogy de még nem is mondta hol és mikor lesz a buli... és otthagy.

(hoppá valóban nem is mondta és meg úgy mondtam kapásból nemet hogy semmit se tudtam)


Utólag olyan infó jutott el hozzám hogy a csaj lebunkózott engem másoknak.


Tényleg bunkó voltam? Mert ha mondja hogy hol és mikor lesz a buli persze akkor is nemet mondtam volna ezt tudni kell.


2018. dec. 5. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez annyira csipcsup ügy, felejtsd el, egyetemen vagy nem kisiskolában, itt már nincs szmk anyuka meg szétültetés meg ilyesmi.
2018. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Igen, ez bunkóság volt.

Nem kötelező menni, de akkor mondhattad volna azt is, hogy nem szeretnél.

2018. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellett volna ilyen hamar rávágni, főleg ha még be sem hagytad neki fejezni a mondatot, most azt hiszi, hogy valami bajod van vele. Legközelebb hagyd, hadd mondja végig a szöveget.
2018. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan hogy tudom hogy a közeljövőben nincs kedvem sehova se menni, akkor látatlanban is nemet mondok, akárhová is hívjanak. Meg is szoktam mondani hogy valószínűleg nem megyek mert mostanában nincs ilyesmihez kedvem. Akkor se ha épp semmi dolgom nem lenne aznap.
2018. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!