Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is ilyen nehéz párkapcs...

Másnak is ilyen nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem panaszkodni szeretnék, és nem is a nőket szidni vagy hibáztatni.

Bevallom őszintén, nekem mindigis nagy nehézséget okozott összejönni egy nővel, párkapcsolatot kialakítani. Tudom, hogy ez elsősorban miattam van, nem mások tehetnek róla.

Csak annyira furcsa, hogy csomó mások által nehéznek titulált dolgot sikerült már elérnem az életben: jelentős fogyás, izmosodás, két diploma, két nyelvvizsga, jól fizető munka amit szeretek, saját lakás, saját kocsi, sok szerető barát, de párkapcsolat terén "sose volt szerencsém".

Mások is vannak így ezzel?

Mármint vannak olyan barátaim, akik még gimisként összejöttek valakivel, és azóta is 15-20 éve együtt vannak, és boldogan élnek (legalábbis kívülről így tűnik). Ez akkor mégiscsak ennyire egyszerű lenne?

Nekik "csak" szerencséjük volt? Vagy jobb adottságokkal születtek? Vagy egyszerűen csak bátrabbak és kezdeményezőkészebbek voltak? Valamit jobban csináltak mint én? Más meg lemegy egy buliba, felszed egy csajt, és bumm, máris van egy párkapcsolata.

Tudom, hogy nem szép dolog ilyet írni, mert azért elég jó életem van, de sokszor annyira igazságtalannak tartom ezt az egészet.

Tényleg ennyire nehéz lenne egy párkapcsolatot létesíteni?

Vagy én csinálok valamit rosszul? Vagy csak egyszerűen nincs szerencsém (bár tudom nem szerencsés valamit a szerencsére fogni)?


2018. dec. 16. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól nézel ki és/vagy pénzes vagy, semmi gond...
2018. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Senkinek sem könnyű. És nem is olyan dolog amit akarni lehet. Most tételezzük fel, hogy valaki átlagos, és igényes. Akkor lesz barátja/barátnője ha ismerkedik emberekkel. Valaki minél több emberrel ismerkedik, annál több esélye lesz megtalálni azt az embert akivel lehet ilyet "játszani". Én, miután úgymond elváltunk a barátommal, 3 évre rá lett újra kapcsolatom, pedig közben elég sok ember között mozogtam. A barátomnak 2 évre rá.
2018. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyaltam. Szerencsén múlik vagy isteni közbeavatkozáson.
2018. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak sokszor olyan nehéz, mert egy párkapcsolat mindig két emberen múlik.

Az, hogy legyen egy jó munkám, vagy egy saját házam/kocsim, az nagyjából csak rajtam múlik, de az hogy XY-al összejöjjek, ahhoz már kell XY egyetértése is, és ha XY nem akar velem összejönni, akkor csinálhatok én bármit, abból nem lesz párkapcsolat.

2018. dec. 16. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont ez utóbbin agyalok én is, illetve hogy megéri-e. Mi van ha egyszerűbb elmenni valami prostihoz? Nem baj ha ronda vagy, olcsóbb, nincs hiszti, nem csal meg, nem tesz tönkre lelkileg, nem érezteti veled, hogy szégyell.
2018. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Prostin nem gondolkodok, mert elsősorban nem a szex hiányzik, hanem a meghittség, hogy legyen aki vár otthon, aki figyel rám, törődik velem, akit érdeklek, akikkel lehet közös programokat csinálni stb.
2018. dec. 16. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Tudom felszínes, de rohadt sok múlik a kinézeten és a jellemen ami azonnal érződik ha határozott valaki.Te király vagy sok diplomás okos stb, én tanulásban nem voltam soha valami jó, viszont nekem meg kapcsolatot kialakítani annyi hogy lemegyek szórakozóhelyre másnap már van barátnőm kategória. Nem lehet senki se jó mindenben bár tuti olyan is van. :D


Én is nagy változáson mentem át egy 110kg os kövér igénytelen vesztes voltam, lefogytam, edzettem, felvettem egy jó stílust, igényes vagyok adok magamra, borzasztó önbizalmam van és ez olyan szintű kisugárzást ad rám amit azonnal éreznek a nők. Szórakozóhelyen gyakorlatilag oda megyek, megfogom a derekát, ha ekkor nem utasít el megcsókolom aztán már sínen is vagyok. De ha most beiratkoznék egy egyetemre szerintem bele döglenék. :D

2018. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"felvettem egy jó stílust"


Tényleg jó stílust, vagy inkább olyat ami disco-kompatibilis?

2018. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Direkt stílust írtam, és nem divatot. Letisztult, egymáshoz passzoló ruhák. Pl az én buli öltözetem, fekete nadrág fehér cipő, fehér póló. Semmi csicsás felirat semmi luxus márka, mégis jól néz ki.
2018. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
azt csendben tegyük hozzá, hogy az, a nő, akit egy vadidegen letapiz, lesmárol, és másnap már "együtt is van az illetővel", azt nem barátnőnek, hanem valami egészen másnak hívják
2018. dec. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!