Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gagyi most Székesf...

Miért ilyen gagyi most Székesfehérváron a karácsonyi vásár? Nálatok milyen?

Figyelt kérdés
Én itt lakom,Székesfehérváron.Sokkal de sokkal kevesebb árus,bódé van az előző évekhez képest,ami van,az se nagy durranás.Korán be is zárnak,marad 1-2 iszogatós egység.Emberek se tömegével hömpölyögnek,semmi hangulata nincs az egésznek.A fények szépek,díszkivilágítás oké,de ezen kívül semmi.Miért lett az idén ez ilyen halott ? Nálatok,ahol laksz milyen a hangulat,milyen a karácsonyi vásár ?
2018. dec. 18. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs is karácsonyi vásár nálunk, pedig város.
2018. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Interneten láttam hogy fehérváron a belvárosban lévő karácsonyfa eléggé meg van dőlve. Azóta kiegyenesítették legalább?
2018. dec. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az azóta is olyan dőlt állapotban van,nem értem ezt se :) Minden évben szép karácsonyfa volt,ez meg olyan mintha valami vihar sújtotta volna,szegény,hát sajnálom,de ebből is látszik hogy mi is van itt idén :)
2018. dec. 18. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Tatabányán és Herceghalomba van jó pár árus, de a lehúzás szintjén megy csak.

2000 ft-ot akart velem kifizettetni az árus 10 dkg gumicukorért és 5 dkg aszalt mangoért. Hát akkor köszi szia

A dekor szerencsére jó.

2018. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



Menjünk el és egyenesítsük ki.😂

2018. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gagyi. Való igaz, hogy a tavalyi és a tavalyelőtti színvonalasabb volt, de magyarországi szemmel nézve nem gagyi.
2018. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!