Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáz dolgot csináltam...

Nagyon gáz dolgot csináltam és rettenetesen szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy egy ideje már Vermont-ban élek, egy kisvárosban, de se megszoknom, se beilleszkednem nem sikerült eddig ebben az új közegben, ezért tőletek, honfitársaimtól szeretnék segítséget kérni, mert hatalmasat hibáztam és nem tudom hogy tehetném jóvá.


Tehát mi itt Vermont államban egy nagyon kicsi városkában élünk, majdnem mindenki ismer mindenkit.

Tudmi kell, hogy az utcánkban, pár 100 méterrel lejjebb él egy nagyon idős afroamerikai bácsi. Ebben az államban nagyon kevesen élnek közülük, a kisvárosban pedig rajta kívül alig páran.

Mindig nagyot köszöntem neki, kedvelem őt.


Egyik nap amikor zeneóráról hazafelé sétáltam, épp egy bizonyos 2Pac számot hallgattam, és otthon Magyarországon már megszoktam hogyha egyedül sétálok, akkor halkan magamban én is "rappelek".


És tudom hogy hülyeséget csináltam, tudom hogy ezért börtön is járhat, de én csak magamban énekeltem, és igen...


Pont akkor mentem el a kertje előtt, amikor jött a bizonyos N-betűs szó a szövegben.

Ez a szó a NI * * ER


Nem vettem észre hogy a bácsi kint ügyködött pont a kerítésén, már csak azt láttam hogy feláll és szörnyű pillantással jutalmazza "raptudásomat".

Nagyon elszgyelltem magam, megzavarodtam és megfutamodva hazasiettem.


Én nem attól félek hogy esetleg jogi ügy lesz belőle, szó sincs ilyesmiről.

Én csak nagyon szégyellem magam amiért egy hülyeség miatt megbántottam valakit, és fogalmam sincs hogy tudom jóvá tenni.

Szeretnék neki valami ajándékot venni így karácsonyra és elmagyarázni hogy mi történt, de nem tudom jó ötlet-e.

Ti mit tennétek?



2018. dec. 21. 12:33
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
7%

Semmit nem vennék/tennék!


Fekete volt? Ha igen, akkor úgyis tudja, hol a helye, fehér, akkor meg nem veszi fel.


Jogi ügy? Ne szórakozz, hogy bizonyítja??? SEHOGY!!! Te meg tagadd és röhögd ki!


Hány éves vagy, 9?

2018. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, és itt nem a bőrszín a lényeg.


Mindegy hogy fehér vagy afroamerikai, vagy bármilyen etnikumú embert bántottam meg, mégiscsak egy kedves, idős ember és szégyellem magam a történtek miatt.

2018. dec. 21. 12:44
 3/37 anonim ***** válasza:
10%
De most kajak ez a legnagyobb bajod az eletben kerdezo? Venni ajandekot azert mert csunyan nezett? Esetleg a segget nem nyalod mi? Legyel termeszetes tovabbra is es kesz. Amugy meg hany eves vagy hogy az utcan enekelsz ugy hogy akar mas is meghallhatja? Plane ilyeneket.
2018. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
9%
Oke hogy van lelkiismereted. De nem kell mindenbol ekkora ugyet csinalni kulonben mi lesz kesobb ha valakit valami nagyobb dologgal ugyan igy akaratod ellenere megbantasz? Te fogsz menni mindenkinek nyalni hogy bocsasson meg a semmiert? Annyit tehetsz hogy nem pulyaskodsz az uton ne enekelj hangosan es kesz.
2018. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy csúnyán nézett, ne csináljuk már


Tudod rám hányan néznek csúnyán azért mert nem "őshonos" amerikai vagyok?

Sokan, és nem jó érzés


De akkor ültessük át a helyzetet otthoni viszonylatba.


Te nem szégyellnéd magad ha egy szomszédod vagy valaki az utcában azt hinné hogy szitkot szórtál rá?

Például egy telefonon mondod hogy" te hülye f**z" és egy idős valaki meg azt hiszi neki mondod.

2018. dec. 21. 12:52
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen, belátom , gyerekes és komolytalan dolog magamban az utcán énekelni. Többet nem fordul elő.
2018. dec. 21. 12:55
 7/37 A kérdező kommentje:
És nem én pontozom le a válaszokat, minden vélemény érdekel.
2018. dec. 21. 12:55
 8/37 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de ilyen piszlicsáré dolgot így túlreagálni...:D

Amúgy Amerikában a feketék valóban nem igazán szeretik ezt a szót, de ezzel már akkor tisztában kellett volna lenned, mikor úgy döntöttél, hogy az USA-ban fogsz élni.

2018. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%

Nos, nem kell venned semmit, az nem ér semmit! Menj oda, kopogj be, ha ez valóban egy kisváros, és összetartó emberek vannak ott, ez nem lesz gond. Szépen meséld el neki, amit itt leírtál, mondd el, hogy kedveled, tiszteled, esetleg mutasd meg neki ezt a számot. Pár jó szó mindig többet ér, mint bármilyen ajándék.

Amennyiben csak kitaláltad a történetet, ezt a tehetséget kamatoztasd az életedben

2018. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
12%

"Például egy telefonon mondod hogy" te hülye f**z" és egy idős valaki meg azt hiszi neki mondod."


Ehh...bocs, de aki telefonba hangosan káromkodik az utcán, az szimplán egy hülye tahó, ennyi. Még ott az USA-ban is.

2018. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!