Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Huszonévesen nem engednek...

Huszonévesen nem engednek sehova a szüleim, ez normális?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Én is 35 voltam, mikor először elmehettem egyedül a boltba. Türelem!
2018. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Linó03 ***** válasza:
Attól függ, mit takar a sehova. Suliba/munkába? Az probléma. Házibuliba? Az kicsit érdekes, de társaságfüggő. Szórakozóhelyre? Az a környéktől függ.
2018. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát... Ha huszonévesen nem engednek sehova, akkor gondolom náluk laksz. Akkor meg nagyon nincs beleszólásod,elvégre eltartják azt a gyereküket, akinek már rég saját lakásban kéne élnie...
2018. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó, még fiatal vagy, a bátyám 30 évesen is csak munkahely és haza (féltestvér, az anyja...)
2018. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én pont ezt akartam mindig is elkerülni, de ez lett a vége...
2018. dec. 23. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod?

Elhiszem,hogy nehéz kitörni egy ilyen környezetből.

De ha te nem teszel semmit,akkor nem fog változni a dolog.

Felnőtt vagy, ennyi idősen akár a világ másik végére is költözhetnél, megházasodhatnál, örökbefogadhatnál stb bármit megtehetnél.

Nincs szükség a szüleid engedélyére,ezt kéne magadban tudatosítani.

Meg lehet velük beszélni mindent persze,de engedélyt már nem kell kérned.

El akarsz menni valahova,akkor közlöd velük, hogy elmentem xy helyre, ekkor és ekkor jövök,sziasztok.

És kész. Ha kiállsz magadért és felnőttként viselkedsz,előbb utóbb el fogják fogadni..

Képzeld egyik ismerősöm már bőven 30 fölött van. Gyerekként kezelték, pár hónapja döntött úgy,hogy elég és elköltözött. Nagy veszekedés és zsarolás lett belőle, de kezdenek beletörődni a szülei..

Egyszer le kell válni

2018. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Barátom se lehet, vernek...
2018. dec. 23. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem normális. Amint van rá lehetőség azonnal el kell költözni és pénzt keresni. Innentől kezdve nem szólhat bele senki semmibe.
2018. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Roma vagy,ugye?
2018. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést te rendszeresen kiirod csak átfogalmazva. Ez most vagy kamu vagy ha nem az akkor sik hülye vagy?? Mert nem lepsz le a fszba onnan??
2018. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!