Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A dagadt embereket "nem...

A dagadt embereket "nem szabad" megszólni, a vékonyakra meg szórják a megjegyzéseket. Logika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta zavar ez az egész bár eleve annak se vagyok híve, hogy valakit valamilyen külső tényező alapján ítéljek el. Molettebb nők! (direkt szépen fejezem ki magam). Ti ebben mi örömöt leltek (tisztelet a kivételnek)?:D Van egy nagyon jó barátnőm, egy cukipofa a lány, legjobb barátom.

És ő vékony. De még csak nem is egészségtelenül. Gyönyörű szép a csaj. És velem együtt hányszor megkapja hogy eszik-e rendesen, miért ilyen, mekkora a mérete gúnyosan (?!) stb. ha én odamennék egy duci lányhoz, hogy; miért vagy ilyen beles? Fapofával. Vagy anyád neked adja az összes kaját, hogy akkora vagy mint egy ház?(: .. Azért érezzük hogy ezzel probléma van. Szóval akkor nyilván a másik oldalról is. Eleve szerintem a nők nem is tartanak ki egymás mellett manapság.. Keresztbe kell tenni a másiknak, nehogy már jól érezze ám magát. Lányok! Miért? Nem értem:D



2018. dec. 26. 10:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%
Ez néha engem is zavar. Elég vékonyka vagyok,de nem tudok hízni,de jól érzem magam. Mégis mindig megkapom hogy giliszta vagyok,hogy nem eszek rendesen,éheztetem magam,két pálca van szúrva a s*ggembe stb.
2018. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
49%
Általában irigyek az emberek, ha valaki jól néz ki. Utálják, hogy jó genetikája van a barátnődnek, és nehezen hízik. Lehet, hogy nem igazságos, de ez van. Bárki elkezdhet mozogni és egészségesen enni, nem másokat kell szapulni.
2018. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen megjegyzések fele, az puszta irigység. (Mert milyen jó is lehet azt enni amit csak akarsz, és mégsem dagadtnak lenni xD)
2018. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
40%
az a logika drágám, hogy a "vékony" az nem inzult. nem negatív dolog. ha valamire azt mondod, jaj de vékony vagy, az nem sértés. ellenben a kövérekre használt kommentek, a "te kövér disznó" "dagadt undorító szr" meg társai, na, az már sértés. maga az us ha csak annyit mond, hogy de kövér vagy. a kövér negatív dolog. a vékony nem. k-va sok ész kell hozzá hogy felfogja az ember, tényleg.
2018. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
47%
Mert a dagadékoknak jól esik. Jönnek a genetikával, meg a betegséggel, de igazából simán csak lusták, meg rinyálni és ujjal mutogatni a jobb nőkre könnyebb.
2018. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%

Én inkább a kérdésed logikáját nem értem.

Akik a kövéreket megszólják azok pont ugyanúgy szólják meg a vékonyakat. Aki suttyó, az nem csak a kövérekkel szemben az.

Ha mégis van egy kis eltérés, az abból fakadhat, hogy míg a kövérséget sokan (tévesen) csak is az adott ember saját jellemgyengeségének tudják be (falánkság, lustaság), addig az még a legtöbb debil agyáig is eljut, hogy sovány lehet valaki betegség vagy nélkülözés miatt is.

2018. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
2%
A dagadtak is a genetika miatt hiznak
2018. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar ha husiznak,le duciznak.Malackáznak :)
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló!


Először is: kérlek ne drágámozz le, mert nem szeretem ha ezt a jelzőt kapom idegentől.

Az embernek feltűnne, ha valamit nem negatív hangnemben közölnek vele. Te most azt feltételezed, nem tudom mi a különbség a bók és a gúny között. Nagggyon is látszik valaki hogy szegezi nekem/ egy vékony embernek ezeket a mondatokat. Nehogy már az legyen, hogy bóknak KELL vennie ezt egy vékony nőnek mert el nem hiszem. Nagyon a lelkünkbe tud taposni ugyanúgy a megjegyzés, mint egy erősebb nőnek a ducis szólások. Ezen nincs mit megkérdőjelezni. Kérdem én: akkor ennyi erővel miért nem úgy mondanák, hogy "de jó vékony vagy!" mert volt már hogy kaptam ilyet, de már a hangvételből is egyből lejött, hogy igen, ez pozitív komment.


Én csak azt mondom, hogy sokkal lazábban veszik a vékonyakat ért tiszteletlenségeket. Mert "az nem beszólás".. Épp ahogy egyik válaszoló írta, bizony lehet valaki genetikailag az, ne adj Isten egy betegség miatt.. Én azért jóval kevesebb olyan nővel találkoztam, aki mert volna szólni egy dundibb lánynak, vékonyakra jóval többet hallok.

2018. dec. 26. 12:50
 10/44 anonim ***** válasza:
75%

# 5/8 Időpont ma 10:54

Egyrészt, nem csak a dagadtak szólnak be a soványoknak. Sőt, ők a legkevésbé, mert éri őket elég bántás ahhoz, hogy empatikusak legyenek más, hasonló cipőben járóval szemben. ( meg tudják, hogy nekik könnyű visszavágni.)

Másrészt, a könnyű nem a mutogatás, hanem annyival elintézni a dolgot mint te teszed. megnézném hogy pld. egy pajzsmirigy problémával, vagy egy más betegség miatt felírt gyógyszer mellékhatásaként felborult hormonháztartással, anyagcserével te mennyire maradnál a versenysúlyodnál.

2018. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!