Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Számotokra milyen az ideális...

Számotokra milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés

Külsőre, belsőre..

L



2018. dec. 26. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szőke kékszemű. kb 170 cm. inkább vékony tipus. világos bőrű. és imádjon engem. rajongjon értem.
2018. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja és tudjon nekem főzni
2018. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2018. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sokat beszéljen mert én elég csöndes vagyok, külső mindegy
2018. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

kék,vagy barna szem,szőke vagy barna haj,nalam ne legyen magasabb (160-165 centi).Nem túl vékony de még nem duci testalkat.A belső meg hát...tetszett már vissza fogott önbizalomhiányos és optimista társaság közepe is,szóval az mindegy

16F

2018. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre csak annyi kikötésem van hogy legyen ápolt, és átlagos testalkat legyen (véknyabb-átlagos-enyhén molett nekem ez a kategória).

Belsőre. Intelligens legyen, művelt, művészlélek, nyitott, hűséges (bár ez szerintem evidens). Szeresse az állatokat, bírja a morbid humort/dank mémeket, és viselje el a szóvicceimet, és egyéb elfuserált poénjaimat. Meg úgy en bloc engem.

2018. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Külsőre: fekete-barna-vörös haj valamelyike, 175-195cm. magas, szép lábakkal:).

Belsőre: szereti a humort, érdekli a világ eseményei, határozott, de humánus is tud lenni.

2018. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen szabadjára engedem a fantáziámat.

Külső:

18-30 közötti, maximum 160 cm magas és filigrán, vékony, kis diáklányos alkat, pici vagy szinte lapos mellekkel.

Érzéki, kissé húsosabb ajkakkal.

Hajszín, szemszín, hajhossz mindegy, csak álljon jól neki.


Szokások, belső

Nemdohányzó! Alkoholt mértékkel fogyaszt, bulizni is szeret, szereti az autókat, a sportos életformát, nem kell fitnessladynek lennie, de ne legyen egy plázacica. Legyen érdeklődési köre. Legyen véleménye. Legyen stílusa. Legyen rugalmas, aki nem féltékeny, mert tudja, hogy a pasijának ő a legjobb. Ne legyen önbizalomhiányos, tartózkodjon mindennemű drámától és játszmától. Lehessen vele egyenesen, nyíltan, őszintén kommunikálni.


Szexben: legyenek ötletei, ne elégedjen meg a "vanillaszex"-szel, szeresse a picit bevállalósabb perverziókat.


Ne legyen kapuzárásos, azaz érjen rá neki a gyerek, de az sem baj, ha nem akar.


Nem baj, ha szereti az állatokat, de ne ez legyen a fétise, hogy muszáj mindenféle állattal körbevennie magát.


Tisztelje és becsülje önmagát és a partnerét, valamint szolgáljon rá a másik megbecsülésére is.

2018. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Külsőre számomra az ideális egy alacsonyabb, vékonyabb alkatú lány,mivel én sem vagyok túl magas (170 cm) és elhízott sem vagyok. A hajszín, szemszín igazából nem mérvadó, legfeljebb annyiban, hogy a nagyon extrém színű hajakat (pl. rózsaszín, világoskék stb) nem szeretem. Elismerem, hogy van, akinek jól áll, de alapjáraton nekem nem jön be. Illetve általában a rövid, fiús hajú lányok sem az eseteim.


Belsőnél fontos az intelligencia és a humor. Nem elvárás, hogy legyen 3 diplomája a lánynak, de szeretek érdemben beszélgetni, eszmét cserélni bizonyos témákban, ezért mindenképpen előny, ha egy lány tájékozott, tisztában van a nagyvilág történéseivel, és nem csak arról lehet vele dumálni, hogy milyen az idő. Sosem jöttek be a közönséges lányok, akik fennhordják az orrukat, és produkálják magukat. Mindig is jobban szerettem azokat, akik két lábbal a földön vannak, és nincsenek elszállva maguktól. Nagyvonalakban ennyi.


24/F

2018. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Belső:

- Viselje el a természetemet.

- Imádja a fegyvereket és a hüllőket.

- SOK oral.


Külső:

https://www.youtube.com/watch?v=6jZVsr7q-tE



Az ilyen nő az, akivel megpróbálnám leélni az életem. De ilyenem sosem lesz. :(

2018. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!