Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nagyobb társaságban...

Muke5sos123 kérdése:

Egy nagyobb társaságban közösségben miért nem fogadnak el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég be kerültem egy nagyobb baráti társaságba(párom által),néhányszor találkoztam velük, nem igazán kommunikáltak velem, körülbelül levegőnek néznek. Mitől lehet ez? Szilveszterkor párom hívott hogy töltsem velük viszont egyik barátja se mondta neki hogy menjek el, nem tudom mennyire örülnének neki ha ott lennék és hogy mennyire lenne jó ötlet. Segítsetek mit tegyek?

2018. dec. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Te a barátod miat mész el nem mások miatt.

Ha temásokkal beszélgetsz akkor ök is nyitottak lesznek feléd.

Valószínü, hogy a többiek is egy nehezebben barátkozó társaság és így nem tudnak mit kezdeni egy új emberrel.

2018. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy nyitott a barátai felé de ne légy azért nyomulós. Légy kedves és barátságos.
2018. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nyitottabb lenni. Köszönöm a válaszokat:)
2018. dec. 29. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
szted mi az a személyiségvonás vagy tulajdonság amin dolgoznod kéne mert ennyire taszitó hatással van másokra?
2018. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira taszító lennék személyiségileg,mert akkor nem illeszkednék be bárhova könnyen.. viszont ebbe a társaságba valamiért nem megy, nem hiszem hogy a stílusom miatt,mert amikor velük vagyok nem sok vizet zavarok mert csendben vagyok. Mert amúgy könnyen ismerkedek de valamiért velük nem megy.
2018. dec. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!