Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy introvertált ember, aki...

Egy introvertált ember, aki szeret bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves egyetemista lány vagyok. Nagyon introvertált személyiség, sosem adok ki magamról konkrétan semmit a nevemen kívül. Szép, nem szép, de én a többséget rettentően le is nézem. Viszont gimiben rákaptam a bulizásra, nagyon szeretek például discoba járni. Nem a társaság vagy az emberek miatt, szimplán szeretem a dübörgő zenét meg a táncot, a közös iszogatás sincs ellenemre, ameddig nem agyilag 0 a társaság szintje, ami mondjuk lássuk be, ritka.


Ha már itt tartunk, szeretek új emebreket megismerni, de azt nem, ha ők is dolgokat akarnak tudni rólam. Én inkább információszerzés céljából barátkozom és hogy ráleljek új nézőpontokra. Nagyon szeretek egyedül lenni, de néha szükségem van arra, hogy embereket elemezzek és velük lógjak. Más is van ezzel így?



2018. dec. 30. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A kettő nem zárja ki egymást. Én is inkabb introvertalt és kissé antiszociális vagyok, de néha kell a társaság. Olyankor elmegyek pl kutyát sétáltatni. Bulizassal hadilábon állok, mert nem vagyok egy éjszaka királynője, de azért jó néha reggelig bulizni.
2018. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
"embereket elemezzek", "a tobbseget rettentoen le is nezem", "sose adok ki magamrol semmit". hu bakker, te nem introvertalt vagy, hanem kezelesre szorulo. egy emberi kapcsolatnak a lenyege a kolcsonosseg, ha te nem adsz ki magadeol semmit akkor masok se fognak. latom nagyon felsz vmitol, mert ezekkel csak magad probalod vedeni. nehogy a csunya emberek vhogy megbantsanak teged...
2018. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna.. még a korunk is stimmel.:D
2018. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már hárman vagyunk :D
2018. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit fiatalabb vagyok (18), meg jóval félénkebb annál, hogy egyedül menjek el, de gimiben én is nagyon szerettem. Nehezen barátkozom, és csak nagyon feszültnek érzem magam közben, mert általában én kérdezek, és ez kicsit olyan mintha ,,interjút" készítenék az illetővel, persze próválok én is mondani dolgokat. De bulizni nagyon szeretek, alkohol és hangos zene nem fogható semmihez :D
2018. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy megbátnanak, szintén nem tartom érdekesnek, hogy amagmról beszéljek, mivel nem vagyok egy nagyon érdekes ember xd.
2018. dec. 31. 22:01
 7/7 anonim válasza:
65%

Én, ezt nem értem. Az ember egy tárasas lény, mindenkinek szüksége van, legalább egy emberre, akivel sokat beszél (mindegy, hogy ez ki, lehet tesód, szüleid, barátaid, párod) akivel az élet dolgait átbeszéled. Nem csak az ő problémáról, örömeiről, mindennapjairól beszélgettek, hanem a tiedről is. Vagyis te még nem éreztél, olyat, hogy ezt most feltétlenül el kell mondanod vkinek. Vagy hogy kikérd a véleményét, mert sokat adsz rá. Értem, hogy alapvetően nem szeretsz kiadni magadról infókat és ez nem is baj. De a kapcsolatok két irányúak.

Nem lehet, hogy ez a bizalmatlankodás, valamilyen múltbéli személyes kudarc miatt alakult ki?

Amúgy megértem az érzéseid, néha én is ilyan vagyok, mármint egyszerre zárkózott, mégis bulizós.


L

2019. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!