Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ezeket én értem félre...

Lányok! Ezeket én értem félre vagy jól gondolom?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek bulizni és mikor már elég jól érzem magam és csak arra figyelek hogy nagyon jól táncoljak de csak magamra koncentrálok nem nézek senkit, akkor mindig szó szerint oda futnak körém kettesével a lányok és elkezdenek majdnem ugyanolyan jól táncolni.Most legutóbb kb 2-3 csaj kezdett el körülöttem táncolni kettesével, eddig valahol mellettem voltak de amint elkezdtem csak magamra figyelni és élvezni a táncot megjelennek kb odafutva a környékemre és táncolni kezdeni. Ezeket szerintetek konkrétan én hozom ki belőlük? Máskor nem szoktam figyelni ezt csak mindig ezt látom.Amint nagyon jól bele lendülök a táncba mindig hirtelen megjelenek eléggé sietősen kb tőlem 4-5 méterre kettesével és eléggé vadul nyomni kezdik.Én tudom ezt belőlük így kihozni vagy tőlem függetlenül csinálják ezt a viselkedést?Ha nem reagálok erre semmit volt hogy egyből elmentek de volt hogy még lökött is rajtam az egyik. Lányok szerintetek?

2019. jan. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fogunk halni.
2019. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt hogy többször oda mentem nyilván és akihez beszéltem a barátnője elküldött, ideges is lettem,utána már direkt oda sem mentem hozzájuk csak táncoltam nekik aztán hirtelen eltüntem, mert hiába mentem oda látja hogy kicsit részegebb vagyok és egyböl elküld. Mit gondolt mit kértem a pultnál? kakaót cini minis-el?
2019. jan. 3. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vajon az emberek a moziban csak azért nézik velem a filmet mert én is jegyet vettem?
2019. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te érted félre. Nem vagy te pávián hogy beinduljanak a táncodtól...
2019. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem láttam 😂
2019. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
47%

Egy F válasza következik :) Nos kérdező nem láttuk hogyan táncolsz és lehetséges, hogy egyszerűen tetszik nekik. Ennyi. Azt mi innen nem tudjuk megállapítani, ez mennyire lehet igaz, de valószínűleg ha rendre ezt veszed észre, hogy sorban elkezdenek mások is táncolni. Nők és férfiak esetében is van aki jobban táncol, csak ez így leírva tényleg furán hat.


Az hogy te hozod ki belőlük talán túlzás, illetve ez is egy lehetőség amit nők nem feltétlenül vallanak be, azért akárhogy is a kedvüket mindenképpen meghozhatod a táncoláshoz. Olyan ez mint amikor elmész egy hamburgeres előtt és kedved támad enni egy hambit.


Ott van az is, ha társas reakció híján egyből elmentek, akkor lehet akartak is valamit, amit utólag te sem fogsz kideríteni, de távolról ez is nehézkes kérdés. Feltehetően igen, csak nem kaptak választ és tovább álltak.


Ui.: Nőktől se várj bármiben őszinte választ, bár szeretik magukat így beállítani, mint ahogy te kérdésedből is kivehető némi önelégültség és csak erre "válaszoltak" eddig, a kérdésedre nem.

2019. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!