Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek drukkolsz? Pécsi Ildikó...

Kinek drukkolsz? Pécsi Ildikó vagy Pártos Csilla?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Amennyire ismerem a sztorit, elég egyértelmű, hogy ki a szánalom a köbön.

Soha nem tenném a kezem az apósom házára, ehhez pofa kell.

2019. jan. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Miért, összeverekedtek, vagy mi? 😃
2019. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak most olvastam erről a szituról a kérdésed kapcsán. Nem tudtam, hogy ilyen perpatvar megy közöttük (rég nem láttam bulvárlapot).

Kicsit utána olvastam, és bár tudom hogy a lapok/online magazinok tudják szélsőségesen tálalni a dolgokat, nekem az jön át, hogy Pécsi Ildikónak vénségére elment az esze és undorítóan viselkedik.

Most lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de akkor is leírom. Sok idősebb embernél látom ezt az extrém, civilizálatlan, undorító viselkedést, hogy képesek megtagadni gyereket/unokát, ki tudja, hogy miért. Szerintem egy mai, modernebb felfogású ember már nem tenne ilyet. Azért halad a világ, a gondolkodásmód, és ma már nincsenek ezek a hajmeresztő, régimódi elképzelések, hogy pl: "Ha a születendő gyerek nem fiú, akkor inkább ne is szülessen meg, mert a lány az nem számít... Meg mi az, hogy modern háztartásokban a férfi is végez házimunkát, hát ez a nő dolga..." Valahogy az ilyen ódivatú, vaskalapos mentalitással azonosítom ezt. És kimondom: érzelmi unintelligenciával. Amikor a "művésznő" azt mondja az unokájára, aki az utált menyétől van, hogy: "Már biztosan meg sem is­merném. Évek óta nem láttam. Nincs nekem már unokám és menyem sincs." Hogy lehet ilyet mondani?! Szerintem csak civilizálatlan ember mond ilyet. Egy vén, unintelligens sz.r.

És ahogy olvasom, az történt, hogy Pártos Csilla meg Pécsi Ildikó fia (Csaba) házasok voltak, laktak egy nagy budai házat, amit közösen újítottak fel, meg lett egy gyerek. Aztán mikor válásra került a sor, Csaba lelépett, nekiajándékozta a házat anyukának, Pécsi Ildikónak, és elfelejtett gyerektartást fizetni. Ezért pereli most Pártos Csilla Pécsit, mert ha a fián nem tudja behajtani az elmaradt gyerektartást, akkor a volt-anyósán próbálja meg. Meg megpróbálja visszaszerezni a pénzt, amit a házfelújításba fektettek. De Pécsi nem akar adni egy fillért sem. Inkább kilakoltatja a volt-menyét és az UNOKÁJÁT az ingatlanból. És közben azzal jön, hogy anyagi gondjai vannak, mikor 13 ingatlan van a nevén... A saját unokáját meg kidobja az otthonából.

Undorító viselkedés, és szégyen. T.jom le, hogy érdemes művész meg Kossuth díj. Sz.r ember, nekem ebből ez jön le.

2019. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazat adok előzőnek.

Én úgy tudom ráadásul, hogy a Pécsi fia csalta meg Csillát, majd hagyta el.

Sőt, állítólag sok ingatlan az ő nevén volt, kupikat tartott fenn, ő maga is igénybe vette a szolgáltatásaikat.....

Csak a Csilla tűrte, azt is, hogy az anyósa minduntalan beleszól az életükbe, abba is mennyi unokája lehet.

Ettől is alakult ki Csilla autonim betegsége.

Aztán Csilla férje lelépett, előtte átiratta minden ingatlanját az anyjára, majd volt pofája oda állni a bíróság elé, hogy 40 x évesen az anyja tartja el nincs jövedelme.

Soha nem is dolgozott, az ingatlanok bérleti díjából élt, a Csilla dolgozó nő volt.

Pécsi a fia mellé állt, ki akarta rakni a menyét.

Szégyen ez, a fiacskája anyuci szoknyája mögé bújt, és elnézte ahogy az anyja és a volt neje csatáznak.....És kisemmizik a fiát.

Pécsiéknek mibe került volna lemondani egy ingatlanról, amikor volt nekik egy csomó? Legalább az unokája miatt, ha nem is a Csilla miatt.

Aminek a felújításába csomó pénzt beleölt.

Kicsinyes bosszú állt a háttérben.

2021. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!