Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az ami belefér egy barátság...

Mi az ami belefér egy barátságba? Ti miket szoktatok csinálni barátokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdem így, mert már megkaptam többször is, hogy kicsit olyanokat akarok barátságban, amik inkább párkapcsolatba valók. Semmi testi dolog, de szeretnék utazni valakivel, moziba menni, színházába, megírni a napom valakinek. Nyílván, erre nagyobb az igényem egy baráttal amikor nincs párkapcsolatom, és többet kezdeményezem ezeket, de olyan fura dolgok lennének ezek 2 barát között?
2019. jan. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura nekem a kérdés... Amit leírtál pont arra való szerintem egy barát, nem? ... 🤔 Ellenkező nemű barátaid vannak?
2019. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátság innen kezdődik. Akivel ezek nem mennek, azokat maximum havernak tartom. Legutóbbi nyáron éppen külföldre mentünk világot látni 2 hétre egy baráttal. Szerintem ezekre szükség is van.

24/F

2019. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy - rosszabb esetben - ezzel most újat mondok, de egy baráti kapcsolatban közösen fektetitek le a szabályokat. Minden belefér, ami részedről is, és a barátod részéről is rendben van. Ez kizárólag tőletek függ, és minden barátságban mások és mások ezek a keretek.


Közös utazásban, moziba- és színházbajáráson, és az aznap történtek kibeszélésében semmi egetrengetően extra dolgot nem látok, teljesen tipikus dolgok. :D Tőletek függ, kenek mi fér bele, de ezt külső szemlélőként is 100%-ban meg lehet állapítani, hogy egy épeszű embernek ezek a dolgok nem fognak kívül esni az ingerküszöbén.

2019. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok...


Úgy látom, az előttem szólók méginkább rátapintottak a lényegre...

2019. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Főleg ellenkező nemű barátok igen, de nem mindenki. Lehet csak félnek tőle, hogy ez célzás arra, hogy többet szeretnék, pedig amúgy nem.
2019. jan. 6. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Még annyival kiegészíteném, hogy mivel kérdező, valószínűleg fiatalabb vagy nálam:

Ez egy bizonyos korig úgy megy, hogy mindenre lenne idő, de sokminden tiltólistás, mert "jajj, mit gondolának rólunk".

Aztán akivel megmarad vagy szorosodik a barátság, annál meg átfordul abba, hogy "leszarom, ki mit gondol, menni kéne, csak alig van rá idő" :D

2019. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem azoknak a problémáját, akik emiatt megszóltak téged. Én is ilyeneket szoktam művelni a fiú -és lánybarátaimmal egyaránt.

Beülünk meginni valahova egy kávét, tolunk egy billiárdpartyt, elmegyünk mozizni, néha ott alszunk egymásnál, hétvégenként van, hogy együtt elmegyünk valahova iszogatni, bulizni, és még sorolhatnám. És persze mindezek alatt rengeteget beszélgetünk, elmeséljük a napi élményeinket, elpanaszoljuk egymás búját-baját, próbálunk segíteni, ha valakinek valami gondja támad, vagy ha nincs semmi gáz, akkor csak céltalanul hülyéskedünk. Én igazán nem értem, hogy ezekben mi rossz van.

Érdemes lenne megkérdezned a téged kritizálókat, hogy ők, hogy képzelik el a barátság fogalmát, milyen dolgok férnek bele nekik. Azután pedig esetleg megoszthatnád itt velünk, amiket mondtak, mert engem speciel komolyan érdekelne.

Fel a fejjel, hidd el, hogy nem veled van a baj :)

2019. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!