Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismer valaki anonim beszélgető...

Ismer valaki anonim beszélgetős oldalt?

Figyelt kérdés
Szeretnék új emberekkel beszélgetni, de nem olyan platformokon, mint facebook, insta stb, hanem amiben csak egy nicknevet kell megadni.

2019. jan. 7. 17:49
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
gyalogló, chat.hu
2019. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
AnoTalk
2019. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan közöset szeretnék, amiben feldob valaki egy témát, és mindenki hozzá szólhat.
2019. jan. 7. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
akárhova regizhetsz nevtelenul (is)
2019. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
hoxa
2019. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyakori??
2019. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

off: a gyalogló meg chat.hu, első válaszoló?:)


a chat.hut 5 éve hagytam ott, mert már csak pár százan maradtak - régen több ezren voltak, köztük fiatalabbak is


a gyalogló is erős lejtmenetben van évek óta, most májustól meg új tulajdonosok vannak, aki minden intézkedésükkel tovább rombolták: szobákat szüntettek meg, idi.órákból cisnáltak moderátort, annyira agyonszabályozták az egészet, h egy nyugdíjas klub lett az egészből.


kérdező, nincsenek már normális chatek, esetleg egy-két fórumra beírhatsz, hátha.

2019. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon szomorú hallani :( Kipróbáltam egyébként a chat.hut, de nem az én korosztályomnak való...
2019. jan. 8. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

miért, mennyi idős vagy?:)


én is azért hagytam ott a chateket, mert így 30 évesen azt éreztem, h nem nekem való.

40-60 évesek vannak már inkább fent, sajnos.

2019. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!