Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet úgy kezelni az ilyen...

Lehet úgy kezelni az ilyen helyzeteket, hogy ne legyenek kínosak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csomó lányt, akivel azáltal vagyunk köszönőviszonyban illetve nagyon jóban, mert vagy barátkoztam vagy kavartam barátnőjükkel ^^'. Viszont például ma is találkoztam egy ilyennel, és nem tudtam beszélgetést kezdeményezni vele, mert valójában nem is ismerem úgy, mint embert. Megkérdezhettem volna, hogy van, esetleg rákérdezni egyik-másik közös ismerősünkre, de ez olyan felszínes és hamar kifulladna így a beszélgetés. Ha meg elkezdeném faggatni, hogy meséljen magáról, mi a hobbija, mit hallgat stb. az olyan kínosan hatna, tekintve, hogy már legalább egy éve ismerjük egymást.

Van nem egy ilyen személy, aki nagyon szimpatikus és néha úgy érzem olyan jó lenne ráírni (mert egyébként én mindig is szívesebben beszélgettem lányokkal, mint fiúkkal), de egyszerűen nem tudom, hogyan kezelhetném. Bármit is írnék, bárhogy is érdeklődnék felőle túlságosan randomnak tűnne és cikinek a hosszú ismeretség miatt.

Tud valaki azonosulni? Esetleg valaki megtanulta, hogyan kezelje ezt?



2019. jan. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ciki, és nem lenne kínos. Mindenki szereti, ha a személye érdekel valakit, főleg, ha az a valaki amúgy szimpi neki.

Vágj bele!

2019. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagybotos ***** válasza:

Ha úgy kezded a (beszélgetést) "ráírást" hogy kiadod magad.Ezen értem, feltárulkozol, és egy sub pozicióba teszed magad. Beszélgetés helyett NAGYON IS AZ ÍRÁST JAVASLOM.

Pl.Idézet is felhasználva a z itt leírtakból. Szeretnék veled közelebbi ismeretségbe kerülni, de nem találom ennek a módját. Nagyon sokat foglalkozom ennek a MÓDJÁVAL Bármit is írnék, bárhogy is érdeklődnék felőled túlságosan randomnak tűnne és cikinek aZ eddigi hosszú ismeretség miatt.Segítesz nekem ebben? Ha nem vagyok abszolút antipatikus, akkor mintegy "nyúlj alám" segíts!""

2019. jan. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagybotos ***** válasza:
55%

Szia!


Én azt csinálnám: "helló! Megengeded, hogy egy személyes dolgomat elmondjam? Itt részletezném, hogy szeretnék beszélgetni Veled, meg szimpi vagy stb. Kimondva a "gátlásaidat" Ha ok ok! Ha nem hát nem. Csak lesz aki igent mond. Miről beszélgessünk? Mindketten pl. mondjuk el a kis gyerek kori emlékeinket . vagy : Volt-e valaki, akinek segítettél, pl. csomag cipelés, lecka megértése.

Találj ki előre pár témát amiről te szívesen beszélgetnél, egy ilyen szituban. Mond ki feléje :Igen! te ezzel, hogy most beszélgetsz velem segítesz nekem! (Most már meg tudnám tenni, de régebben nekem is gond volt. Ezért azonosulok veled) Helló!

2019. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!