Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itthon miért nem érdklik a...

Itthon miért nem érdklik a férfiakat a modell alkatú lányok? Miért nem szép ez már?

Figyelt kérdés

Nos, azt vettem észre, hogy itthon Magyarországon a kicsi, segges nők a menők. Belőlük is lehet szép, nem azt mondom, hogy nem. De külföldön jártam, ott mindenhol megnézik a modell alkatu nőket, kint éltem pl Svédországban fél évet, ott sokkal jobban preferálták a magas, vékony nőket. Ismertem 1 szlovén férfit is, szerinte is ez a szép, náluk ez a menő.

177cm vagyok, 58kg, igényes vagyok a magyar férfinak mégse kellek, mondván túl magas vagyok. Máshol meg miértt tetszik ez az embereknek?


2019. jan. 12. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem dísztárgyra van szükségünk.
2019. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Drága kérdező én 175 cm magas férfi vagyok és miután a magadfajta az alacsonyabb férfiakat emberszámba sem veszi, mivel nem tud hozzá magassarkút felvenni nem igazán tud meghatni a problémád.

Egy lány sokkal aranyosabb ha pici és van csípője.

2019. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
A bikini/fehérneműmodell alkatúak igenis tetszenek.
2019. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pont kettő 175cm körüli pasas utasított vissza. Vicces, hogy a férfiasság nagy erős dolog, aztán pár centi lerombolja.:)
2019. jan. 12. 10:20
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Van nálad jóval magasabb ismerősöm(ha jól emlékszem 184)de sosem okozott neko gondot az ismerkedés. Barátnőm anyja is magasabb,mint a férje. Gondolom csak nem akart bunkó lenni és ezért mondta a magasságodat, mert ha egyáltalán nem találsz pasit inkább benned lehet a hiba.
2019. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Találok, volt már párom, de eddig 3an utasítottak vissza, mind a magasságom miatt.
2019. jan. 12. 10:27
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Lehet,hogy csak komplexusuk van.

En no vagyok de komplexusom van pl egy magas ferfi mellett.

157 magas vagyok.

2019. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy, a kicsi, segges nőknek meg ők nem kellenek.
2019. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom a nálam kisebb férfiakkal.

Tini koromban rohadtul szerelmes voltam egy 170cm-es srácba. Helyesnek, vonzónak találtam.


Nekik lehet, hogy van komplexusuk.

2019. jan. 12. 10:35
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Én azt tapasztaltam, hogy modell nő nem tud dönteni, mert igényeivel nem tud kompromisszumot kötni, mindig keresi azt aki "igazán hozzávaló" és ha bármi hibázik, megy tovább, így hát senkit nem talál...

Az egyik jól keres ugyan, de gyereke van, a másik jól keres ugyan, nincs gyereke, de spórolós, stb...

178 Cm magas, jóképű férfi vagyok és nem kellek a nőknek, bár a plázacicák nekem se kellenének.

2019. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!