Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, hova szoktatok járni...

Lányok, hova szoktatok járni pasizni?

Figyelt kérdés
Melyik helyeken szeretitek ha közelednek, és hol kimondottan nem?

2019. jan. 13. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ide.
2019. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy az élet hozza, pasizni nem járok.

Egyszer voltam diszkóban, elég volt:D Nem tudom sok lány hogy van vele, de ott már túl sok mindent engednek meg a pasik maguknak.

2019. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehová
2019. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
13%
Barátomhoz. :D
2019. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Páromhoz :D

Szórakozóhelyen csak akkor nem taszító egy pasi szerintem, ha látszik rajta hogy józan. Ha ittas, akkor szerintem teljesen felejtős a dolog...

én járok könyvtárba, sokat buszozok, vagy ha plázába betévedek könyvesboltba és nézelődők, ilyen szituációkban nem zavarna, ha egy pasi próbálna közeledni. Suliban sokszor félreulok lyukasba olvasni vagy zenét hallgatni, olyankor sem zavarna.

Nálam nincs kimondottan olyan hely, ahol nem, inkább ha olyan a kisugárzása, akkor szoktam azt mutatni, hogy nem akarok tőle semmit

2019. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs kimondott hely, akik voltak, azokat suliból/munkából/munkába járás közben "szedtem össze".

Én az a személy vagyok, aki bárhol tud ismerkedni, ha olyan kedve van.

Ha egyedül vagyok, mindig örülök, ha valaki megszólít, nem feltétlenül csak pasizás szempontjából.

Ami eddig annyira nem jött be: internet (valamiért nagyon bizonytalannak érzem a helyzetet, hiszen bárki lehet az illető), direkt az utcán (hasonló indok).

2019. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!