Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szívesen barátkoznáto...

Mennyire szívesen barátkoznátok olyannal, aki tény, hogy érdeklődik a mágia iránt és már ránézésre is látszik ez rajta?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül hókuszpókusz, csak egy kis összhang a természettel meg növények ismerete stb.

Mellesleg, lányról van szó.



2019. jan. 14. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösen tiszteletben tudjuk tartani egymás értékrendjét, akkor simán.
2019. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudja, hogy fikció és szimplán érdekesnek tartja, akkor szívesen, mert ilyen szinten nekem is tetszik, de ha komolyan hisz benne akár csak kis részletekben akkor biztosan nem...
2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Én elolvadnek , ha talalnek egy hozzám hasonlatos embert az ellenkező nembol.

Milyen növényeket ismersz?

2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha kőkeményen hisz a spirituális hókuszpókuszokban, főleg a keleti praktikákban, akkor nem szívesen.

Ha mítoszok és rejtélyek iránt érdeklődik, akkor rendben van.

2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Én is érdeklődöm az ilyesmi iránt, tudok tarot és cigány kártyát olvasni, sokat olvastam a természetfeletti dolgokról (egyikben sem hiszek, csak érdekesnek találom az ilyesmit). Emellett rengeteg gyógynövényről tudom, hogy mire jó és rendszeresen használom is őket.

Mrllesleg itt meg fiúról van szó.

2019. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval wicca? :D

Engem is érdekelnek valamilyen szinten ezek, szóval szerintem szívesen barátkoznék vele ^^

L

2019. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy évekig páromként tisztelhettem egy ilyen embert, nagyon szívesen.
2019. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam az ilyesmi nem áll a barátság útjába. Bármilyen hitű és felfogású emberrel elvagyok, ha nem erőlteti rám a saját meggyőződését. Nekem van egy okkult irodalmas polcom itthon és szintén elvagyok a gyógynövényekkel. Nem vagyok ettől jobban vagy kevésbé szerethető mint bárki más, gondolom az illető lány sem.
2019. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem csecsemővérben akarja megfőzni a fitymámat akkor jöhet.
2019. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen, mert biztos érdekes, de lehet nem tetszene neki, hogy chuunibyou-sként kezelem. :D
2019. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!