Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma volt egy buli tele csajókka...

Ma volt egy buli tele csajókkal és volt néhány barátom is, a barátaimmal táncoltak a lányok de velem nem. Miért?

Figyelt kérdés
Amugy nagyon adok magamra Ápolt vagyok,Nagyon jol öltözködök,És nagyon jóképű is,Mindig oda figyelek magamra,De valahogy Nem táncolt velem senki pedig Az előtt táncoltak velem Jol érezték magukat,Most olyan hirtelenűl és lehet hűlyén tedtem fel a kérdést,De nagyon zavar mert a barátaim Kevésbé Joképűek,
2019. jan. 16. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ezért.
2019. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak te hiszed, hogy jóképű vagy.
2019. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Kíméld meg az oldalt magadtól, az egoizmusodtól és a helyesírásodtól (már ha ezt lehet annak nevezni)


Köszönjük

2019. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet, mert nem hiszem, hogy oylan jóképű lennél.
2019. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
ember, nem tudtad, hogy a nőstények a kanszagra mennek? te meg bzdmeg fürdessz...normális vagy?
2019. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem akarták hallani, hogy: Szivi, legalább olyan szép a szemed, mint az enyém, a ruhád is elég csini, de nézd meg az én ingemet. :) Ha már nem vagy túl szerény, bizonyos helyzetben jobb, ha inkább álszereny vagy, mint egos. Hatalmas pacsi a lányoknak.
2019. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt!Én nem Gondolom magamrol Hogy Jóbb képű vagyók,nem is igy akartam irni,Nekem mindegyik csaj mondta hogy sokkal jóbban nézek ki,Ha nem tudsz normális választ adni!Takarodj any***a
2019. jan. 18. 09:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Második válaszolo.nem én gondolom magamrol hogy jobb képű vagyok nem is igy akartam kiirni!Hanem a lányok mondták.
2019. jan. 18. 09:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Drága sajtos,G**i Szedvics,Mivan most mindenki rám szált mivan itt troll gyűlekező,6 válaszbol senki egy normális választ nem tud adni?Amugy te meg ha nem hiszed hogy joképű vagyok Az a te bajod nem fogok képet kűldeni neked,Amugy Ha ez számit 190 cm magas 115 kg vagyok,Sárga haj Kék szem Izmos És nagyon becsűletes!Most ha egyszerűen Igy tudtam kiirni A kérdést arrol nem tehetek,
2019. jan. 18. 09:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra hogy elmenj színésznek?
2019. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!