Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Szóval, kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok egy olyan emberről, aki 23 éves és még nem is csókolózott életében?
2019. jan. 18. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
az ő dolga, ha nem tesz érte, vagy nem akar, akkor meg ne is csodálkozzon
2019. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
Semmit.
2019. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Sexualitás magánügy ugyh. inkábbb az ilyen mások magánéletébe turkálós emberekről van meg a vélményem
2019. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdést magamról tettem fel, egyébként nekem nincs ezzel semmi bajom, csak érdekelt, hogy esetleg mások gondolnak-e valami negatívat ezzel kapcsolatban. Mert valljuk be, vannak emberek, akik egyes dolgok miatt kinézik a másikat.
2019. jan. 18. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Semmit.
2019. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Óóóó!

Amikor a címet olvastam, valami jellemhibára, különc életvitelre gondoltam.

Semmit se gondolok. Lehet, hogy magának való és nem akar társat. Lehet, hogy akar, de nincs sikere a másik nemnél. Egyik esetben sincs semmi bajom vele.

2019. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén?Ha az után szembe jössz velem nem tudom megmondani,hogy csókoloztál e már vagy sem,így semmit.
2019. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmit, nem érdekel. Én is 23 vagyok, tini koromban jobban érdekelt a romantika / erotika, jelenleg a figyelmemet a szakdolgozatom, az álláslehetőségek, meg csomó minden más leköti, hátra szorítva a fajfenntartási ösztönömet. Fiúkkal szoktunk arról beszélgetni hogy melyik lány mennyire szép vagy ilyesmi, utoljára tini korunkban számolgatjuk hogy ki hányszor csókolózott (vagy hányszor szexelt)...


Neked gondolom fúrja az oldaladat a dolog, máskülönben nem írtad volna ki a kérdést. Mi az ami gátol, hol szokott elakadni a dolog? Csak össze tudunk dobni pár jó tanácsot, akár én, akár nálam jóval "profibb" válaszolók...

2019. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!